Kiilto Pro Clean
Plaadipuhastusvahend

Happeline puhastusvahend värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks. Väga tõhus ka muu mustuse eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning muudelt happekindlatelt pindadelt. Söövitava toimega vahend sobib suurepäraselt rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning portselanist WC-pottidelt ja valamutelt. Toode ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks.

Eriomadused

  • happeline puhastusvahend
  • keraamilistelt plaatidelt segutolmu ja segujääkide eemaldamiseks
  • väga tõhus ka muu mustuse eemaldamiseks muudelt happekindlatelt pindadelt
  • rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt, WC-pottidelt ja valamutelt 
  • söövitava toimega
  • ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks

Materjalid

Rakendus

Kiilto Pro Clean Plaadipesuvahend on tõhus puhastusvahend segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt ja muudelt happekindlatelt kivipindadelt. Sobib ka rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning portselanist WC-pottidelt ja valamutelt. Kiilto Pro Clean Plaadipesuvahend on söövitav. Ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks.

Erikaal

1,0 kg/l

Ladustamine

Suletud originaaltaaras temperatuuril üle 1 °C säilib max 3 aastat. Enne kasutamist segage hoolikalt läbi.

Pakendi suurused

0,5 l plastpudel

Sideaine tüüp

Metaansulfoonhape
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (<5%)

pH

Lahjendamata u 1

Kasutusjuhend

Enne puhastusvahendi Kiilto Pro Clean Plaadipesuvahend kasutamist tuleb pind niisutada. Tavaline kasutamine: lahjendage 25–50 ml Kiilto Pro Clean Plaadipesuvahendit 5 l leige veega, kasutage plastämbrit. Kandke pinnale ja laske mõjuda 10–20 minutit, seejärel loputage ohtra veega. Kiiremaks puhastamiseks kasutage harja või svammi. Tugeva rooste ja katlakivi eemaldamiseks kasutage lahjendamata Kiilto Pro Clean Plaadipesuvahendit.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp