Kiilto Pro Akva Contact
Vesialusel kontaktliim

Lahustivaba vesialusel kontaktliim põranda- ja seinakatete, erinevate profiilide ja liistude, penoplasti, laminaadi, papi, naha ja kanga liimimiseks.

Eriomadused

  • vesialusel kontaktliim
  • tugev liimiühendus
  • katvus 3-4 m²/ (kahepoolne pealekandmine)
  • lahustivaba

Materjalid

Rakendus

Kiilto Akva Contact on lahustivaba, vesilahusel kontaktliim põranda- ja seinakatete ning eri tüüpi profiilide ja liistude, vahtplasti, laminaadi, papi, naha ja tekstiili liimimiseks.

Pakendi suurus EAN kood
1 l 6411511729016
3 l 6411511729030
Aluspõranda niiskus

Enne liimi pealekandmist veenduge, et betoonist aluspinna niiskussisaldus ei oleks üle 85%.

Erikaal

0,94 kg/dm³

Kasutustemperatuur

Madalaim 15 °C

Kulu

3–4 m²/l (kahele küljele)

Ladustamine

Avamata originaalpakendis temp. 20 °C kuni 12 kuud.

Pakendi suurused

1 l, 3 l

Puutekuiv

Toatemperatuuril u 30 min. Kuivamisaeg sõltub materjalidest, liimi hulgast ja ümbritseva keskkonna tingimustest.

Sideaine tüüp

Polükloropreenkummilateks

Tööaeg

2–4 h

Kasutusjuhend

Kandke liim kuivale, tugevale, tasasele ja puhtale pinnale. Kandke liim mõlemale liimitavale pinnale sileda liimilabida või pintsliga ja laske kuivada puutekuivaks. Suruge pinnad tugevalt kokku. Oluline on liimitavate materjalide õige paigutus, kuna liim nakkub koheselt. Liim nakkub koheselt, aga saavutab lõpliku tugevuse järgmise paari päeva jooksul.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp