Kiilto Pro Acryl
Akrüülmass

M1 madala emissiooniga hermeetik tarindite vaheliste vuukide tihendamiseks. Sobib ka sisepindade pragude parandamiseks. Ülevärvitav. Ei kolletu. Ülevärvituna sobib kasutamiseks ka välistingimustes.

Eriomadused

  • M1 klassifikatsiooniga veepõhine hermeetik, ei kolletu!
  • erinevat tüüpi tarindite tihendamiseks
  • pragude tihendamiseks ja parandamiseks
  • ülevärvitav
  • ülevärvituna sobib kasutamiseks ka välistingimustes
  • kulu: 5x5 mm/12 jm padrun
  • tolmkuiv 20-30 min, ülevärvitav peale 24 h 

   

Materjalid

Rakendus

Kiilto Acryl on ühekomponentne akrüülmass vuukimiseks ja tihendamiseks. Sobivate rakendusalade hulka kuuluvad ukse- ja aknaraamid, muud tarindid, nurgad, vuugid, siseruumide vooderplaadid, praod. Ülevärvitav. Vastab standardi EN 15651:-1:2012 nõuetele.

Pakendi suurus Toote kood EAN kood
Kiilto Pro Acryl 310 ml T2444.926 6411512444291
Kiilto Pro Acryl 600 ml T2444.933 6411512444604
Erikaal

u 1,7 kg/dm³

KAHANEMINE

Max 20%

Kuivamise kiirus

Kuivab tolmukindlaks 20–30 minutiga +20 °C juures, värvitav 24 h möödudes Kõvastumisaeg 1–2 nädalat olenevalt vuugi mõõtmetest.

Kulu

5×5 mm vuuk, u 12 m / padrun

Ladustamine

Avamata mahutis, üle +1 °C. Säilivusaeg: vt pakendilt.

Max vuugi deformatsioon

max 10% vuugi laiusest

Pakendi suurused

310 ml

Sideaine tüüp

Akrüüldispersioon

Temperatuuritaluvus

-20 °C kuni +70 °C

Kasutusjuhend

Vuugitav pind peab olema tolmu- ja rasuvaba. Vuugi põhja täitmiseks võib kasutada tahkest vahtplastist profiili.

Lõigake tuubi koonusots lahti. Paigaldage kaasas olev otsik ja lõigake selle ots soovitud mõõtu. Vuugitav pind peab olema tolmu- ja rasuvaba. Suruge tihend vuuki ja tasandage kohe puhta veega niisutatud pahtlilabidaga või sõrmeotsaga.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
CE
LEED
Põhjamaade Luigemärk