Kiilto 33
Niiskuskindel puiduliim

Multifunktsionaalne niiskuskindel universaalne liim puidutöödeks, muuhulgas mööbli montaažitöödeks. Suurepärane nake erinevate materialidega. Kiiresti kuivav.

Eriomadused

· sise- ja välitingimustesse

· sobib niiskuskindlaks kinnituseks nt köögis ja vannitoas

· sobib montaažiliimiks

· niiskuskindluse klass D3

· ei sobi pidevalt vee all olevatele pindadele (nt paatide välisküljed)

 

Materjalid

Rakendus

Kiilto 33 on reaktiivne PVAc-dispersioonliim, mis sobib hästi täispuidu, vannitoamööbli ja laminaadi liimimiseks. Niiskuskindlusklassiga D3 liimi Kiilto 33 saab kasutada siseruumides, mis puutuvad sagedasti kokku kõrge niiskusega, voolava või kondensveega või välisruumides, mis ei puutu kokku ilmastikumõjudega.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto 33 kost.puuliima 3/4 l 6411512242750
Avatud aeg

Vt kasutusjuhendit.

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 12 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada.

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

4 °C

Pressimisaeg

18 min. (Mänd, puidu niiskussisaldus 12%, temperatuur 20 °C, 50% RH)

Puidu niiskusesisaldus

6–15 %

Tarbimine

120–150 g/m²

Viskoossus

12 000 mPas (BrookField RVT 20 °C)

Värvid

Valge, kuivanult läbipaistev

pH

2,8

Kasutusjuhend

Kontrollige, et liimitavad pinnad sobivad hästi kokku. Kandke liim ühtlase kihina ühele liimitavatest pindadest. Pange pinnad kokku ja pressige, üritades avaldada võrdset survet kogu ühenduspinna ulatuses. Presside võib külm-, kuum- või kõrgsageduspressiga. Ühendus saavutab lõpliku tugevuse ja veekindluse 7 päeva jooksul.

Teatud puidutüüpide puhul võib liimi happelisus põhjustada ühenduskohas värvimuutuse. Rauaga kokkupuutudes võib ühenduskoht veidi värvi muuta.

Kulu mõjutab liimi tööaega järgmiselt: (mänd, puidu niiskussisaldus 12%, 23 °C, 50% RH):

 

  Kulu (g/m²) Tööaeg (min)
 120 5
 150 10

 

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp