Kestokol D 4600/UV
EN 204/D4 liim

Kestokol D 4600/UV on EN 204 D4 klassifikatsiooniga PVAC-liim mittekonstruktsiooniliste akna ja välisukse puittoorikfabrikaatide sõrmsidumiseks.

Eriomadused

  • Suurepärased pealekandmisomadused sõrmseotiste jaoks
  • Kaitstud väliskasutuseks
  • Ühekomponentne
  • Säilivusaeg 12 kuud

Materjalid

Rakendus

Kestokol D 4600/UV on reaktiivne PVAC-dispersioonliim, mis on ideaalne mitmeotstarbeline liim puidutöötlemistööstusele. Sisaldab jälgimisainet, mis on nähtav UV-valguse käes ja aitab kindlaks teha, kui kaugele liimikiht ulatub. Tänu veekindlusklassile D4 saab toodet Kestokol D 4600/UV kasutada välitingimustes ilmastikumõjule avatud kohtades, kui peale kantakse piisavate omadustega pinnakattekiht, ja sisetingimustes kohtades, mis puutuvad sageli või pika aja jooksul kokku jooksva vee või kondensveega.

pH

2,5

Värvid

Valge, pärast kuivamist läbipaistev UV-valguse käes helendab (100–390 nm).

Viskoossus

2500 mPas (Brookfield RVT 5/20, 20 °C)

Avatud aeg

Vt kasutusjuhendit.

Pressimisaeg

20 min.

Kompressioonirõhk

0,5 N/mm

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+7 °C

Puidu niiskusesisaldus

7–15 %

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 12 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada.

Kasutusjuhend

Kontrollige, et liimitavad pinnad sobivad hästi kokku. Kandke liim ühtlase kihina ühele liimitavatest pindadest. Pange pinnad kokku ja pressige, üritades avaldada võrdset survet kogu ühenduspinna ulatuses. Liimitavad pinnad võib kokku pressida külm-, kuum- või kõrgsageduspressiga. Ühendus saavutab lõpliku tugevuse ja veekindluse 7 päeva jooksul.

Teatud puidutüüpide puhul võib liimi happelisus põhjustada ühenduskohas värvimuutuse. Rauaga kokkupuutudes võib ühenduskoht veidi värvi muuta.

Kulu mõjutab liimi tööaega järgmiselt: (mänd, puidu niiskussisaldus 12%, 20 °C, 50% RH):

 

 Kulu (g/m²) Tööaeg (minutit)
 150 12
 180 14
 220 20
 250 24

 

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote kasutaja peab toote sobivust planeeritud rakendusel katseliselt kontrollima.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
EN 204 D4 veekindluse klassifikatsioon
WATT 91 EN 14257 soojustakistuse klassifikatsioon
Soome Võtmelipp