Kestokol D 303

Kestokol 303 on standardi EN 204/D3 kohaselt klassifitseeritud PVAC-liim puidule.

Eriomadused

  • 1-komponendiline
  • Ladustusaeg 12 kuud
  • Kuumtöödeldud puidule

Materjalid

Rakendus

Kestokol D 303 on reaktiivne PVAC-dispersioonliim, mis sobib hästi täispuidu, parketi, vannitoamööbli, laminaadi montaaži tarbeks ning kuumtöödeldud puidu liimimiseks. Tänu vastupidavusklassile D3 saab liimi Kestokol 303 kasutada siseruumides rakendustes, mis puutuvad tihti kokku suure niiskuse, jooksva vee või kondensaadiga; või välisrakendustes, mida ei hoita välistingimustes.

Pakendi suurus Toote kood
Kestokol D 303 15 kg T1508.015
Kestokol D 303 IBC cont T1508.994
pH

2,7

Värvid

Valge, pärast kuivamist läbipaistev

Viskoossus

7500 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

Vaadake kasutusjuhendit.

Tarbimine

120 - 180 g/m²

Pressimisaeg

15 min (Mänd, puiduniiskus 12%, temperatuur 20 °C, 50% RH)

Minimaalne kihi moodustustemperatuur

+4 °C

Puidu niiskusesisaldus

6 - 15%

Ladustamine

Avamata mahutites üle +1 °C 12 kuud. Juhul kui toode on pikalt seisnud, segage seda enne kasutamist.

Kasutusjuhend

Veenduge, et liitmik istub hästi oma kohal. Kandke ühtlane liimikiht ühele küljele. Pange osad kokku ja pressige neid üksteise vastu, pidades silmas, et kokkupressimine toimuks ühtlaselt piki liitmikku. Liitmikke saab pressida kas külma, kuuma või kõrgsageduspressiga. Liitmiku lõplik tugevus ja veekindlus saavutatakse 7 päeva jooksul. Mõne puuliigi puhul võib liimi happelisus põhjustada liimliitmiku värvi muutumist. Rauaga kokkupuutel võib liimi värv samuti muutuda.Kasutatud toote hulk mõjutab liimi nakkuvusaega järgmisel viisil (mänd, puidu niiskus 12%, 23 °C, 50% RH):

 

 Tootekulu (g/m²) Nakkuvusaeg (minutid)
 120
 1507
 1809

 

Lisainformatsioon

Toote infolehel toodud teave tugineb meie testidel ja praktilistel teadmistel. Tehnilised andmed on defineeritud standardtingimustes. Muudatused kohalikes töötingimustes mõjutavad toote toimivust ja tulemust. Tulemust mõjutavad olulisel määral ka töömeetodid. Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi vastavalt meie kvaliteedisüsteemile. Toote vale kasutusviisi või kontrollitavatest keskkonnatingimustest tingitud kahjustuste eest ei vastutata. Seetõttu ei saa me ka lõpliku tulemuse eest vastutada. Toote kasutaja peab testima toote vastupidavust ja sobivust ettenähtud otstarbe jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige ebavajalikku nahakontakti ja kokkupuudet värske tootega, kasutage turvakindaid. Vaadake materjali ohutuslehte. Teabe saamiseks toote ja pakendi kasutuselt kõrvaldamise kohta külastage kodulehte www.kiilto.com

M1 Emissiooniklass
EN 204 D3 veekindluse klassifikatsioon
Soome Võtmelipp