Akvapur SM 3000 blue
Liim pvc kilele

Akvapur SM 3000 blue on mööbliuste jaoks ette nähtud fooliumkatteliim.

Eriomadused

  • Madal aktiveerimistemperatuur
  • Pärast kuumutamist suur vastupidavus tänu 2 komponendi kasutamisele           

Materjalid

Rakendus

Toodet Akvapur SM 3000 blue kasutatakse pinnafreesitud MDF- või muude puitalusel tahvelplaatide PVC-fooliumkatete jaoks membraan- või süvatõmbetehnoloogia korral. Sobib ka polsterdatud mööbli ja kontoritoolide tootmiseks.

Sideaine tüüp

PUD

pH

8,5

Värvid

sinine

Segamissuhe

Akvapur SM 3000 blue: 100 massiosa
Kõvendi Hardener C: 0–5 massiosa

Viskoossus

2000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Kasutustemperatuur

Liimkile aktiveerimiseks on vajalik temperatuur vähemalt 55–60 °C. Liim tuleb aktiveerida 20 tunni jooksul pärast liimaine pealekandmist (fooliumkatet).

PINDAMISKUIV

Toatemperatuuril 30–60 min

Ladustamine

Avamata originaalpakendis temperatuuril +20 °C kuni 12 kuud.

Kasutusjuhend

FOOLIUMKATE. Segage Akvapur SM 3000 blue hoolikalt kõvendiga Hardener C. Liimitav pind peab olema puhas tolmust, õlidest, määretest jms. Kandke ühtlane kiht liimi tahvelplaadile õhutoega alarõhuga toimiva pihustipüstoli (Airmix®) või kõrgsurve-pihustipüstoli abil. Laske liimil kuivada seni, kuni see muutub läbipaistvaks. Pärast kuivamisaega kattefoolium eelkuumutatakse ning tõmmatakse ja/või surutakse süvatõmbe- või membraanpressi abil tahvelplaadile. Vaadake fooliumi ja seadme tootja juhiseid.

POLSTERDATUD MÖÖBLI TOOTMINE. Kandke ühtlane ja läbipaistmatu kiht liimi kahele kokkuliimitavale pinnale õhutoega alarõhuga toimiva pihustipüstoli (Airmix®) või kõrgsurve-pihustipüstoli abil. Polsterdatud mööbli ja kontoritoolide liimimisel ei kasutata tavaliselt kõvendit. Ilma kõvendita tehtud kokkuliimimise saab aktiveerida 7 päeva jooksul.


segu vahekord (massiosades)segu seismisaeg (tundides) Liimühenduse PVC/MDF vastupidavus pärast kuumutamist (°C)
100:0 n,50 
100:1 90–100 
 100:295–110 
 100:5 95–110

 

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Tulemus oleneb otseselt töömeetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või keskkonnatingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote kasutaja peab katseliselt kontrollima toote sobivust kavandatud kasutuse jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp