Tööstuslikud liimi- & tuletõkkelahendused

Kiilto on pakkunud kvaliteetseid keemiatööstuse lahendusi juba üle 100 aasta. Pidev uuendamine ja arendamine on teinud meist liimide ja leegiaeglusteid käsitleva spetsialisti.

Investeerime tugevalt tootearendusse ja uuringutesse – meie eesmärk on aidata klientidel pideva parendamise kaudu oma tegevust arendada ja edukaks saada. Meiega koostööd tehes saate tagada, et teie ettevõte püsib liimilahenduste ja tulekindluse esirinnas.


Tööstuslikud liimilahendused

Wood Industry Adhesives Kiilto

Puit

Kiilto pakub puidutööstusele vastupidavaid ja kvaliteetseid liimimislahendusi, mis põhinevad üle sajandi kogemustel Põhjamaade ülimalt keerulistes tingimustes.

Structural Adhesives Industry Kiilto

Struktuurliimimine

Meie liimid tagavad kõige nõudlikumate tehniliste ja tootmistõhusate lahenduste teostamise. Erinevate materjalide vahelised liimiühendused on vastupidavad ka muutuvates oludes – õlides ja kemikaalides ning vajadusel kõrgel ja madalal temperatuuril.

paper packaging industry adhesives kiilto

Paberi- ja papitööstus

Usaldusväärse liimi valimine võib tagada protsessi järjepidevuse. Erinevad liimitavad materjalid nagu plast- ja metallkiled, samuti see, kuidas lõpptoodet kasutatakse, muudavad liimi valiku veelgi olulisemaks.

other industrial adhesives kiilto

Muu

Meie toodetel on paljudes tööstusprotsessides oluline roll kõrge kvaliteedi ja tõhusa tootmise tagamisel.


Tuletõkkelahendused

wood flame retardants kiilto fireproof

Puit

Puit on püsinud mitmeotstarbelise ehitusmaterjalina, mis sobib mitmesugustel eesmärkidel. Puitu saab muuta tulekindluse parandamiseks konkurentsivõimelisemaks ja atraktiivsemaks mitmes segmendis.

Loe edasi >

paper cardboard flame retardants kiilto fireproof

Paber ja papp

Töötlemata paber ja papp on kergesti süttivad materjalid. See muudab nende kasutamise paljudes rakendustes problemaatiliseks. Paberi või papi tuleomadusi saab märgatavalt parandada, töödeldes neid tuletõkkevahenditega.

Loe edasi >

filter media flame retardants kiilto fireproof

Filtrid ja spetsiaaltooted

Kiilto tulekindla N-seeria abil saate oma filtrid uuele standardile vastavaks uuendada. Kiilto tulekindel N-seeria sobib ka muude nõudlike rakenduste jaoks, sealhulgas isolatsioonimaterjalide jaoks.

Loe edasi >