Hügieeniline ja värske pesu

Peske puhastuslappe kindlasti kohe pärast kasutamist. Enne pesemist puhastage lapid. Peske õigel temperatuuril. Kuivatage vabas õhus või kasutage kuivatit. Peske mikrokiudu sisaldavaid puhastuslappe alati eraldi muud tüüpi pesudest.

Hügieeniline ja värske pesu saavutatakse õigete meetodite, doseeringu ja toodete abil. Pärast kasutamist on oluline pesu kiiresti ära pesta ja pesu ohutult käsitseda.

Üldine teave värske pesu kohta

Sama tüüpi tekstiile tuleks pesta koos, mikrokiust tekstiile tuleks alati pesta muust pesust eraldi. Järgige masina täitmise juhiseid. Määrdunud pesu käsitsemisel kandke viirusnakkuse vältimiseks ühekordseid kindaid ja kasutage hingamisteede kaitsevahendeid. Eemaldage kaitsekindad ja järgige head kätehügieeni, pestes käsi hoolikalt sooja seebi ja veega. Pärast käte pesemist kuivatage ja niisutage need.

Kriitiliste pindade desinfitseerimine

Enne pestud pesu masinast välja võtmist desinfitseerige pesumasina uks ja tihendid Kiilto Desichlori või Kiilto Klorilliga doseeringus 1000 ppm. Käsitsega pestud tekstiile alati puhaste ühekordselt kasutatavate kinnastega.

Kui määrdunud pesu pole võimalik puhtast pesust eraldi ruumides käsitseda, veenduge, et pärast määrdunud ja puhta pesu käitlemist desinfitseeritakse pindu regulaarselt. See aitab vältida pestud tekstiili saastumist.

Peske riideid Erisan Oxy + -ga

Mõnes olukorras, näiteks viirusnakkuste korral on vaja tagada pesumajas piisav hügieenitase. Tervishoius saab hügieeni tagada eraldi CE-märgisega desinfektsiooniaine Erisan Oxy + abil. Sellisel juhul kasutage ainult pool pesupesemisaine soovitatavast annusest. Desinfektsiooniaine Erisan Oxy + mõju avaldub juba madalatel temperatuuridel, nii et tavalistes pikkades pesuprogrammides saavutatakse hügieeniline pesu isegi 40–60 ° C juures. Tekstiilide puhastamisel ei piisa alati tavalisest masinpesust.

Meie parimad näpunäited värske ja hügieeniliseks pesuks:

  • Puhastustekstiile peske kohe pärast kasutamist.
  • Eelpuhastage tekstiilid enne pesemist.
  • Peske tekstiile õigel temperatuuril. Kuivatage vabas õhus või kasutage kuivati.
  • Peske mikrokiudu sisaldavaid puhastustekstiile alati muud tüüpi pesust eraldi.