Hügieeniline tekstiilipesu

Tekstiili puhastamisel ei piisa alati tavalisest masinpesust - mõnes olukorras, näiteks viirusnakkuste puhul, tuleb tagada täiendav hügieen.

Tervishoiutekstiilide piisava hügieeni saab tagada, kui kasutada eraldi CE-märgistatud desinfitseerimisainet Erisan Oxy+ ja muul otstarbel Kiilto Oxy Wash pesutõhustit.

Kiilto Oxy Wash pesutõhusti kasutamisel kasutatakse ainult pool põhipesuaine soovitatud annusest. Kui pesemisel ei kasutata eraldi pesutõhustit, tuleb pesu pesta 90 °C temperatuuril, et tagada vajalik hügieenitase.

Samasuguseid tekstiile tuleks pesta koos ja mikrokiust tekstiile tuleks alati pesta muust pesust eraldi. Järgige masina täitmise juhiseid. Määrdunud pesu käsitsemisel kandke ühekordselt kasutatavaid kindaid ja kasutage hingamisteede kaitset, et vältida viirusnakkust. Eemaldage kaitsekindad nõuetekohaselt ja järgige head kätehügieeni, pestes hoolikalt käsi sooja vee ja seebiga. Kuivatage käed pärast pesemist hästi ja ärge unustage kasutada niisutavat kreemi.

Enne pestud pesu masinast välja võtmist desinfitseerige pesumasina uks ja tihendid Kiilto Desichlor või Kiilto Klorilliga annuses 1000 ppm. Käsitsege pestud tekstiili alati puhaste ühekordsete kinnastega.

Kui määrdunud pesu ei ole võimalik käsitseda puhtast pesust eraldi ruumides, tagage pindade korrapärane desinfitseerimine pärast nii määrdunud kui ka puhta pesu käsitsemist. See aitab tagada, et pinnad ei saastaks juba pestud tekstiile.