Terviklahendused / Professionaalne hügieen / Esiletõstetud /

SafePoint + hea kätehügieeni tagamiseks

SafePoint + on tõhus viis hea kätehügieeni tagamiseks rahvarohkdes kohtades. Võime ohutult teostada käte antiseptikat ja teistest inimestest distantsi hoides suureneb avalikes ruumides turvatunne. Lahendus on väga autonoomne, see annab kuni 2500 kasutuskorda, säästes samas ka töötajate aega.

Kuidas näeks maailm välja ilma kätehügieenita?

Hügieen ja puhtus on ühiskonna alustalad. Tegelikult sedavõrd, et me polnud enne 2020. aastat veel teadlikud sellest, kui palju hügieen meie turvatunde jaoks oluline on. Süstemaatiline ja lihtne lahendus käte hügieeniks ja puhtuseks on meie turvalisuse ning liikumis- ja reisimisvabaduse taastamise võti.

Restoranid, toidupoed, kaubanduskeskused, lennujaamad …

..on näited kohtadest, kus paljud inimesed iga päev ringi liiguvad. Need on ka kohtumispaigad, kus kätehügieen peab olema korras. Isegi üksik inimene, kes ei hooli kätehügieenist, võib viiruse kiiresti levitada mitmele läheduses olevale inimesele. Hea kätehügieen ja terve nahk on koos parim kaitse nakkushaiguste eest. Seetõttu on ülioluline pakkuda käte antiseptikumi, mis töötab erinevate bakterite ja viiruste vastu, kuid on ka naha suhtes õrn.

Oleme Clarion Hotel Energy’is kasutanud Antibac Safepoint + alates 2020. aasta oktoobrist. Parim osa on see, et dosaatorit pole selle kasutamise ajal vaja puudutada. See näeb välja professionaalne ja piisavalt suur, et te ei peaks seda nii tihti täitma.

Karoline Snekkevik, hotellijuht, Clarion Hotel Energy, Norra

Praegu ei taha keegi seista järjekorras, et pudelist antiseptikumi võtta. SafePoint + loob hea ja rahustava esmamulje. See annab mugavuse ja turvalisuse tunde. Ma arvan, et see võib olukorda tõesti muuta, eriti erasektoris.

Peter Hald, Abena edasimüüja GmbH, Saksamaa

Tahtsime toodet, mida oleks meil lihtsam kasutada ja milles oleks käte antiseptikum, mis ei kuivataks meie käsi. Samuti soovisime, et kliendid puudutaksid võimalikult vähe pindu. SafePoint on intelligentne, elegantne, hügieeniline ja hõlpsasti kasutatav.

Kirsi Oldén, Tamrex Oy, Finland

SafePoint+ hügieeni lahendus

  • Teil on võimalik oma ruumides kätehügieeni süstemaatiliselt kontrollida.
  • Toode püsib paigal ja on kasutusvalmis ning selle hooldamine ei nõua töötajatelt aega.
  • Dosaatorit pole vaja puudutada, sellel on kiireim nutikas andur, mis tagab kasutajale käte antiseptikumi.
  • Teil on võimalik hoida ohutu kaugus teistest inimestest ja järjekordi pole, kuna seade on kahesuunaline.
  • Kuni 2500 desinfitseeritud käepaari (sõltuvalt antiseptikumi pakendi suurusest ja standardsest doseeringust)

Näiteks, kas teadsite, et sõrmuse all on sama palju baktereid kui Euroopas elanikke või et katkise küünenaha all olevate bakterite arv vastab elanike arvule maa peal?

Kiilto on vastutustundlik Põhjamaade ettevõte ja pioneer hügieenitööstuses. Meil on aastakümnete pikkune kogemus desinfektsioonivahendite ja haigla hügieeni alal. Meie tooted on välja töötatud Põhjamaades ja sobivad erinevatele tööstusharudele nagu toitlustusteenused, tervishoid, toidu- ja tehnoloogiatööstus ning professionaalne puhastus.

Hand disinfection with SafePoint+

SafePoint + on kätehügieeni lahendus, mis säästab töötajate aega, säästab ettevõtte kulusid ja vähendab ohutuse seisukohalt kriitilisi kontakte. Tänu dosaatorile ei raisata antiseptikumi, kuna doseering on alati õige. 5-liitrine kanister võrdub umbes 2500 kasutuskorraga, mis omakorda vastab umbes kümnele pooleliitrisele pudelile.