Aisti

ELUTUNNETUS

Mõnikord saab elu täielikumalt tunda. Seda saab kuulda teravamalt, selgemini näha või lasta meil lihtsalt meid puudutada, nagu see on. Puhtaimat hetke saab lihtsalt nautida, kui meeled saavad juhtida. Ja siis nad paljastavad teile uue, suurepärase päeva.

Aisti lugu

Aisti on autentne ja lihtne kaubamärk, mis loob loomulikku ja positiivset energiat ning julgustab nautima igapäevaelu kauneid hetki. See pakub valikut meeldivalt lõhnavaid kehahooldustooteid, mis pakuvad värskendust ja kosutust. Sarja tooted on õrnalt puhastavad ja niisutavad ning imenduvad nahka kiiresti. Tooted on välja töötatud vastavalt Soome naiste soovidele, nagu kiire imendumine, tõhus niisutus ja värsked lõhnad. Toodetes sisalduvad toimeained on inspireeritud Soome loodusest. Las värsked ja puhtad lõhnad vallutavad meeli!

Aisti on Soome ettevõtte KiiltoClean tootebränd. KiiltoClean, mis kuulub Kiilto peregruppi, on Soome puhtuse ja hügieenilahenduste tarnija. Töötame välja ja toodame ohutuid majapidamistooteid pesemiseks, kodus puhastamiseks ja isiklikuks hügieeniks. Aastast 1919 pärit Kiilto on pereettevõte, mille juured on Tampere Pispala linnaosas.

Tooted

Aisti tooted on värskendavad ja hellitavad teie meeli, luues igapäevaelus positiivset energiat ja heaolu.

Niisutavad kreemid

Aisti Kosteusemulsio kreem, mis sisaldab niisutavat glütseriini ja toitvat allantoiini, muudab teie naha siidiselt pehmeks ja elastseks. Niisutav kreem taastab naha normaalse niiskustasakaalu ja parandab selle seisundit.

Baaskreem on pakendatud juba klassikalisse ja praktilisse pudelisse, mida on ka tagurpidi lihtne hoiustada.

Kreem on saadaval 150 ml ja 500 ml pudelites.

Aisti Kosteusemulsio niisutav kreem on saadaval nii kergelt lõhnastatud kui ka ilma lõhnaaineteta.

Kasutamine: iga päev üle kogu keha ja vajadusel rohkem.

Kätekreemid

Aisti Käsivoide kätekreem sisaldab tervendavat vesiroosi ekstrakti ja kaitsvat E-vitamiini. Kreem niisutab nahka tõhusalt ja aitab hoida teie käsi ilusate, elastsete ja pehmetena. Kreem on kiiresti imenduva konsistentsiga ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Kätekreemi värske ja puhas lõhn annab värskendatud tunde.

Aisti Käsivoide kätekreem on saadaval maheda lõhna ja lõhnata. Pakendi suurus 100 ml.

Kasutamine: Masseerige kreem kergelt nahka, kui teie käsi tuleb niisutada ja kaitsta.

Mündivärske jalakreem

Aisti Mintunraikas Jalkavoide on piparmündivärske kreem rahustava mentooli ja värskendava vesiroosi ekstraktiga. See värskendab ja hooldab väsinud jalgu. Kreem sisaldab ka terapeutilist taimeõli, mis rahustab nahka tõhusalt. Kreemil on elujõuline piparmündilõhn, mis annab energiat. Pakendi suurus 100 ml.

Kasutamine: masseerige kreemi kergelt jalgadele, pahkluudele ja sääreosadele, kui jalgu tuleb niisutada ja värskendada.

Värskendav vesiroosiekstrakt: vesiroos on kaunis veetaim, mida on nahahoolduses kasutatud sadu aastaid. Vesiroosiekstrakt on kõige paremini tuntud värskendava ja kergelt jahutava toime poolest. Vesiroos areneb tiikide, järvede ja aeglaselt voolavate jõgede pehmel põhjal.

Keskkonna eest hoolitsedes

Kiilto arendab ja toodab tooteid ohutult ja vastutustundlikult, hoolides keskkonnast ja inimestest. Soome ettevõttena teame Soome tooteid ja nõudeid. Aisti tootevaliku kosmeetika ei sisalda mikroplasti. Kiilto tooted on valmistatud kõige keskkonnasõbralikumast toorainest. Biolagunduvus ja kahjutus veeorganismidele reoveepuhastusprotsessis on olulised tegurid toodete tooraine valikul.