Kiilto Nopea Slim Kiire parketiliim + kõvendi

Kahekomponentne, veevaba, väga kiiresti kuivav polüuretaanliim väikese pindalaga parketi liimimiseks. Sobib ka kilpparketi pealmiste kihtide remondiks.

Eriomadused

  • väga kiiresti kivistuv parketi liim
  • väikese pindalaga parketi liimimiseks ja restaureerimiseks
  • katvus 1-2 m²/l
  • veevaba

Materjalid

Rakendus

Lahustivaba, kahekomponentne, väga kiirelt kõvastuv polüuretaanliim parketi liimimiseks. Ideaalne remonditööde tegemiseks väikestes piirkondades ja kilpparketi pealmiste kihtide parandamiseks. Sobilik kasutamiseks küttega põrandatel. ISO 17178 - tugev.

Pakendi suurus EAN kood
1 kg + 0,17 kg 6411511464016
Avatud aeg

umbes 15 min (alusele kantud)

Kasutustemperatuur

+15–25°C

Kuivamise kiirus

1 h (+20°C)

Kulu

Plaatidest aluspõrand: n 0,75–2 m²/l (0,5–1,5 kg/m²) Betoonist aluspõrand: n 1–1½ m²/l (1–1,5 kg/m²)

Ladustamine

Avamata mahutites, temp. üle +1°C, 12 kuud.

Pakendi suurused

1 kg (vaik) + 170 g (kõvendi)

Segamissuhe

Vaik 1 kg / kõvendi 170 g

Sideaine tüüp

Kahekomponentne lahustivaba polüuretaanliim

Tööaeg

Liimisegu eluiga on ligikaudu 5–9 minutit/+ 20°C. Isegi väike temperatuuritõus lühendab oluliselt liimi ja kõvendi segu eluiga.

Valmissegu kasutusaeg

umbes 5–9 min (+20°C, 50% RH)

Kasutusjuhend

Sobivad aluspinnad on kelluga silutud betoon, vineer, puitlaastplaat, korkplaat ja puitpõrand. Aluspind peab olema kuiv, kõva, sile ja vaba tolmust ja muudest materjalidest, mis võivad vähendada nakkuvust. Eemaldage enne liimimist lihvimisega ja tolmuimejaga tsemendikirme. Betoonpõrandat saab vajaduse korral loodida parketi aluspõranda Kiilto tasandusseguga. (Loodimisega ei saa moodustada sobivat aluspõrandat parketile mõõtudega üle 22 x 70 x 500 mm.) Betooni ja tasandussegu nakketugevus peab olema vähemalt 1,5 N/mm². Plaadile liimimisel soovitame kasutada vineerplaati paksusega vähemalt 9 mm või sarnast. Järgige ka parketitootja juhiseid ja kehtivaid riiklikke eeskirju (Soomes SisäRYL 2013, ehitustööde RYL-eeskirju). Kõva liim vähendab mõõtude muutumist niiskuse liikumise tõttu puidus, kuid samal ajal võimaldab pinge ülekandumist aluspinnale.Enne kasutamist segage põhjalikult vaik kõvendiga etteantud suhtes. Määrige hammastatud liimilabidaga liim umbes 1 m² pinnale ja paigutage parkett vahetult värskele liimipinnale. Kontrollige, kas katte ja aluspinna vahele on moodustunud ühtlane liimikiht ja et parketiplaatide vahelt ei tule liimi välja. Me ei soovita parketti lihvida enne1 tunni möödumist liimimisest. Kõvastumata liimiplekke saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga, kuivanud liimi on võimalik eemaldada vaid mehaaniliselt.


Lisainformatsioon

Sellel tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab meie toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste üle, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik vastutada lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige naha ebavajalikku kokkupuudet kõvastumata tootega, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp