Puhtad nõud

Nõude puhtus on oluline osa kliendikogemusest. See mõjutab seda, kuidas kliendid tajuvad üldist hügieenitaset. Kiilto aitab teil saavutada laitmatu lõpptulemuse tõhusate toodete, õige doseerimise, puhta nõudepesumasina ja hea isikliku hügieeni tasemega.

Nõude puhastamine on oluline osa kliendikogemusest ja see mõjutab seda, kuidas kliendid tajuvad hügieeni üldist taset. Kiilto aitab teil saavutada laitmatuid lõpptulemusi tõhusate toodete, õige doseerimise, puhta nõudepesumasina ja isikliku hügieeni hea tasemega.

Kiilto pakub teile laia valikut tooteid ja teenuseid:

  • Masinnõudepesumasinad
  • Nõudepesumasinate puhastamine
  • Käsitsi nõudepesu
  • Leotamine ja eelpesu
  • Pinnahügieeni testimine
  • Seadmetelt lubjakivi eemaldus

Parimad näpunäited keskkonnasõbralikule käsitsi nõudepesule

Manuaalse nõudepesu suurim mõju keskkonnale on nõudepesemismeetod. Näiteks nõude pesemisel ja voolava veega loputamisel kulub vee soojendamiseks nii märkimisväärses koguses vett kui ka energiat. Kuum vesi omab suurimat keskkonnamõju, isegi kui vett kasutatakse muul viisil säästlikult. Muidugi on oluline ka toote valik ja alati on oluline valida toode, mis on keskkonnale ja kasutajatele ohutu.

Tehniku teenus ja doseerimissüsteemid

Kiiltol on ideaalsed doseerimissüsteemid erinevatele kohtadele ja erinevatele vajadustele. Profiköögis on oluline, et nõudepesumasin töötaks tõrgeteta. Kiilto tehnik tagab, et saate keskenduda oma põhitegevusele. Tehnikute külastused võivad hõlmata doseerimisseadmete paigaldamist ja hooldust, pesuaine annuste mõõtmist, pesemisprotsessi juhtimist ja erakorralisi visiite. Kiilto osutab tehniku teenust vastavalt iga kliendiga sõlmitud lepingule ning klientidele koostatakse külastuste kohta aruanded.