Tahked pesuained – Kiilto Pro Block

„Kõik naudivad hästi toimivat tööruumi, kuid köögis on see professionaalide jaoks hädavajalik. Kiilto süsteem Pro Block pakub muretut võimalust nõudega tegelemiseks.

Hästi korraldatud köök on peakokkade, kokkade, köögitööliste ja koristajate sujuva töövoo tagamise oluline osa. Suured köögiseadmed, nagu kuppel- ja konveiernõudepesumasinad, täidavad väikestes ruumides kiiresti suure osa pinnast, seades löögi alla nii ohutuse kui ka tõhususe.

Tavaliselt kasutatakse selliseid nõudepesumasinaid vedelate pesuvahenditega, mis seisavad masinate kõrval põrandal, muutes olukorra köögis veelgi kitsamaks. Lisaks mahutite ja seadmete külge kinnitatud torude ja juhtmestiku otsa komistamise võimalusele võivad vedelad ained lekkides või segunedes põhjustada ohte. Need põhjustavad ka ergonoomikaprobleeme, kuna igapäevase hügieenihoolduse, näiteks põrandate puhastamise käigus on vaja raskeid mahuteid tõsta.

Kiilto on töötanud lahendusena välja tahkel nõudepesuvahendil põhineva süsteemi Kiilto Pro Block, mis väldib väikeköökides kõiki mainitud probleeme. Tänu pakendamise ja transpordi vähendamisele on tugevalt kontsentreeritud tahketel nõudepesuainetel ka positiivne keskkonna­mõju. Kogu Kiilto Pro Blocki tootevalik kannab lisaks Põhjamaade ökomärgist „Luik“, mis tõendab, et tegemist on jätkusuutliku, kuid tõhusa lahendusega professionaalsete vajaduste jaoks.

Jalust ära seinale

Kiilto süsteemiga Pro Block on kaasas automaatsed doseerimisseadmed, mille paigaldab Kiilto tehnikaekspertide meeskond. Dosaatorid on kinnitatud kindlalt seinale, kõrvaldades põrandalt konteinerite, juhtmete ja torude segadiku. Nii saavad töötajad keskenduda oma tööle paremini korraldatud ja takistustevabas ruumis.

Paigalduse teevad Kiilto väljaõppinud tehnikaeksperdid, mis tagab täpsuse ja töökindluse ning kindlustab Kiilto süsteemi Pro Block optimaalse töö. Pärast paigaldamist on lõppkasutajal väga lihtne Kiilto Pro Blocki tühje pakendeid asendada.

100% lekkevaba garantii

Tahkel kujul tarnitavad tooted suurendavad professionaalses köögis kohe tööohutust. Köögi­personali ametialast turvalisust suurendab veelgi suletud süsteem, mis hoiab ära juhusliku kokkupuute tootega. Nõud saab pesta puhtaks nii, et ei pea muretsema lahjendamata pesu­vahenditega kokkupuutumise pärast. Kiilto Pro Blockiga pole ohutus ainult prioriteet – see on garantii.

Laitmatud puhtad nõud ilma vaevata

Nõudepesu puhul on laitmatu puhtuse saavutamine nõue, milles ei saa teha järeleandmisi. Nõude puhtus mõjutab seda, kuidas kliendid tajuvad restorani üldist hügieenitaset.

Täiuslikult puhta tulemuse saavutamiseks doseeritakse Kiilto Pro Blocki tahkeid pesuaineid automaatselt. Kogu pesutsükli vältel jälgib pesupaagis olev andur järjepidevalt veeolusid, tagades tõhusalt pesuaine õige koguse kasutamise. See muudab nõudepesu kulutõhusamaks, hoides samas nõud plekitult puhtad.