Turvapakendid – Kiilto Pro Box

„Professionaalsete köökide jaoks, kus lihtsus, paindlikkus, jätkusuutlikkus ja ohutus on olulised tegurid, täidavad Kiilto Pro Boxi turvapakendid vaevata kõik nimetatud nõudmised. Kiilto Pro Box on suletud doseerimissüsteem, mis suurendab teie köögiruumides tööohutust.”

Professionaalsete köökide tempokas maailmas, kus söögiriistade klõbin võistleb pannide särinaga, on ohutus olulisem kui miski muu. Kiilto Pro Boxi tooted pakuvad suletud süsteemi, mis koos oma tervikliku turvapakendiga kaitseb köögipersonali igasuguse otsese kokkupuute eest lahjendamata kemikaalidega.

Lisaks nõudepesuvahenditele ja loputusvahendile on Kiilto Pro Boxi tootevalikus ka isepuhastuvatele ahjudele ja küpsetusmasinatele mõeldud ahjupesu- ja loputusvahend.

Lihtne kasutada

Tänu käepidemetele on turvapakendi käsitsemine ergonoomiline ja lihtne. Toote ühendamine doseerimissüsteemiga on sujuv protsess, mida hõlbustab selle kasutajasõbralik disain. Selgelt suunavate värvikoodide abil läheb kasutajatel toodete kindlalt ja täpselt ühendamine kiiresti ja lihtsalt.

Paindlik lahendus

Toote saab panna riiuli abil seinale rippuma või tõsta põrandalt kõrgemale. Viies pesuvahendid ära nende tavapärasest asukohast masinate kõrval põrandal, kõrvaldab see lähenemisviis mahutite, juhtmestiku ja torude segadiku, mis nii sageli köögipõrandaid risustab. Nii saavad töötajad keskenduda oma tööle paremini korraldatud ja takistustevabas ruumis. See hoiab ära ka lekked, suurendades veelgi tööohutust.

Vahetusintervalli pikendamiseks saab kasutada jadaühendust, muutes doseerimissüsteemi veelgi sobivamaks suurköökide jaoks. Tooteid saab ladustamiseks virnastada, nii et need võtavad väga vähe ruumi.

Ohutu ja ökoloogiline

Turvapakendis olev kemikaalikott on ühendatud doseerimissüsteemiga kiirühenduse kaudu, mis minimeerib vedeliku nahale või silma sattumise ohtu. Suletud väljastussüsteem parandab oma olemusega köögipersonali tööohutust.

Tänu värvitähistusega voolikutele on tooteid lihtne õige doseerimispumbaga ühendada. Rist­ühendus on ka mehaaniliselt välistatud.

Karp on valmistatud taaskasutatud papist ja puhastusvahend on selle sees 10-liitrises kemikaali­kotis. Nii kasti kui ka kotti on pärast tühjaks saamist lihtne taaskasutada.