Ilusad põrandad

Perioodiline puhastamine eemaldab pinnalt visa mustuse ja kõik kaitseained. Levinumad meetodid on pinna puhastamine ja vahatamine, mis siin tähendab kaitse- ja hooldusvahendite põhjalikku eemaldamist mehaaniliste meetoditega. Puhas põrand on kaitstud või töödeldud vastavalt põrandamaterjali juhistele. Hoolitsetud põrandad hoiavad pikka aega oma kaunist välimust ja loovad mugava ruumi ning muudavad puhastamise lihtsamaks.

Hoolitsetud põrandad hoiavad pikka aega oma kaunist välimust, loovad mugava ruumi ja muudavad puhastamise lihtsamaks.

Kaunid põrandad pole mitte ainult ruumi kasutajatele mugavad, vaid suurendavad ka ruumi väärtust. Puhas põrand on kaitstud või töödeldud vastavalt põrandamaterjali juhistele.

Kõige tavalisem probleem on see, et inimesed ei tunne põrandamaterjale ära ja seetõttu ei saa nad selle puhastamiseks valida õigeid tooteid ja meetodeid. Oluline on otsustada, kuidas põrandat säilitada, ja seejärel plaani järgida. Kaunite põrandate hooldamiseks soovitame võimaluse korral kasutada ka masinaid. Hoidke meeles sobiv pesuaine, doseering ja meetodid soovitud puhtustaseme saavutamiseks.

Perioodiline puhastamine eemaldab pinnalt visa mustuse ja kõik kaitseained. Levinumad meetodid on pinna puhastamine ja vaha eemaldamine; see tähendab kaitse- ja hooldusainete põhjalik eemaldamine mehaaniliste meetodite abil.

Näpunäited põrandate regulaarseks puhastamiseks

Laadige alla Kiilto Pro ilusate põrandate juhend (eng)