Kiilto Pro Kiilto Silk Matta
Matt põrandavaha

Kiilto Silk – vastupidavad, hõlpsasti kasutatavad ja kergelt hooldatavad põrandavahad.

Eriomadused

  • Kerge peale kanda;
  • Ei muuda põrandapinda libedaks;
  • Matt pind;
  • Suurepärane kulumiskindlus;
  • Kerge hooldada;
  • Erakordselt vastupidav ning talub ka käteantiseptikuid.

Kergelt pealekantav põrandavaha, mis ei muuda põrandapinda libedaks. Annab pindadele kuivades mati viimistluse. Kiilto Silk Matta on erakordselt kulumiskindel ja sellega töödeldud põrandaid on kerge hooldada. Toode on ülimalt vastupidav kemikaalidele ning talub ka käteantiseptikuid.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Põrandavaha kõigi vahatatavate põrandapindade üld- ja kohtvahatamiseks. Võib kasutada ka ESD-põrandate vahatamiseks (1 kiht).

pH

Toote pH: 8.5

Välimus ja lõhn

Valge lõhnatu vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 41035 6417964410358
Hoiustamine

Säilitada soojas ruumis.

Kasutusjuhend

Kandke vaha puhtale ja kuivale põrandale. Kandke toode otse põrandale või vahatamiseks kasutatavale vahendile ja ajage ühtlaselt mööda pinda laiali. Kandke peale 1–3 kihti, sõltuvalt põranda kulumisastmest ja tulevasest käimisintensiivsusest. Laske põrandal kihtide vahepeal vähemalt 30 min kuivada.

Kohtvahatamine: Puhastage põrandapind tootega Kiilto Pinta või Kiilto 10 Universum ja kandke kuivale pinnale üks kiht toodet.

Hoolduspuhastuse korral puhastage käsitsi või mehaaniliselt toodetega Kiilto Vieno või Kiilto 10 Universum. Lisaks universaalpuhastusainetele soovitatakse kasutada hoolduspuhastusaineid, nagu Kiilto Illusia 10 või Kiilto Pollycare.

Kasutamine: 80–120 m²/L, sõltuvalt põranda kulumisastmest ja toote pealekandmise viisist. Vaha kuivab üldjuhul u 30 minutiga. Soovitatavad töötingimused: temperatuur 18–24 °C, suhteline õhuniiskus 40–70%.

Keskkond ja ohutus

Vältida tarbetut kokkupuudet nahaga. Pideval kasutamisel on soovitatav kanda kaitsekindaid.
Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Märkus

Segage toodet hoolikalt enne kasutamist. Toode on külmuv.