Kaubamärgid

Me töötame välja, toodame ja turustame usaldusväärseid tooteid, mis on mõeldud Põhjamaade tarbijatele

Arendame ja toodame oma tooteid ohutult ja vastutustundlikult Soomes, võttes samas arvesse keskkonda ja inimesi. Soome ettevõttena tunneme kohalikke olusid ja standardeid. Meie lai valik sisaldab nõude-, majapidamis-, pesu- ja isikliku hügieeni tooteid, mis põhinevad kuuel kaubamärgil: Erisan, Serto, Kiilto, Aisti, Linna ja Frina.

Serto – värskus

Serto pesupesemisained on mõeldud Põhjamaade tingimustele: vastavad Põhjamaade vajadustele ja harjumustele ning on Põhjamaade veega võimalikult õrnad. Serto toodete välja töötamisel võtame arvesse keskkonda ja pesuaine tõhusust. Need sisaldavad täpselt paraja koguse veepehmendajat Põhjamaade vee jaoks.

Kiilto – puhas kodu, mis meeldib

Õigete toodetega saate pindu tõhusalt puhastada ja tagada puhta ja värske tulemuse. Kiilto laiast tootevalikust leiate õige toote, olenemata ruumist või mustusest, mida soovite kõrvaldada. Kiilto majapidamistooted on välja töötatud ja valmistatud Põhjamaades pindade puhastamiseks Põhjamaade majapidamistes.

Erisan – õrn hooldus teile ja teie perele

Erisan on lai, lõhnavaba tootevalik tundliku nahaga inimestele. See hõlmab nahahooldustooted, juuksetooted ja pesupesemistooteid. Erisani tooted on välja töötatud ja toodetud Soomes.

Aisti – elutunnetus

Aisti on lihtne, elujõuline kaubamärk, mis toob loomulikku heaolu ja positiivset energiat ning julgustab meid nautima igapäevaelu ilu. See pakub valikut lõhnavaid kehahooldustooteid, mis annavad teile värske ja energilise tunde. Tooted pakuvad õrnat puhastust, sügavat niisutust ja kiiret imendumist.

Linna – aastast 1963

Tuntud Linna tooteperekonna ajalugu algas 1954. aastal Noiro Oy poolt lastele suunatud hooldustoodete sarja kasutuselevõtuga. Linna ‘(‘ loss ‘) pärineb lastehaiglast’ Castle ‘, mis avati Helsingis 1948. aastal arhitekt Arvo Ylppö juhtimisel. Selle kauni uue haigla torn jäädvustati esimeste Linna lastele suunatud hooldustoodete pakendile.