Partnerlus

Usaldusväärne partner, kes on pühendunud pidevale arengule

Soovime aidata jaemüüjatel teenida klienti parimal võimalikul viisil.

Meie jaetoodeteäri eesmärk on arendada, toota ja turustada usaldusväärseid tooteid jaekliendile. Arendame ja toodame suurema osa oma toodetest ise, ohutult ja vastutustundlikult, arvestades keskkonda ja inimesi. Tuginedes oma kogemusele üle 100 aasta vanuse ettevõttena, oleme tuttavad Põhjamaade kohalike olude ja standarditega. Meie laias valikus on nõudepesemiseks, puhastamiseks, pesemiseks ja isikliku hügieeni tarbekaupu paljude erinevate kaubamärkide all.

Soovime aidata jaemüüjatel teenida oma klienti parimal võimalikul viisil. Tagades katkematu ja kvaliteetse tarneahela, saame tagada oma toodete 100% -lise kättesaadavuse kaupluste riiulitel. Samuti soovime koostöös jaekaubandusega arendada tooteid ja teenuseid, et tagada tarbijatele võimalikult hea arvestamine.

Tänu meie enda tootearendusele saame kiiresti reageerida klientide vajadustele, seadusemuudatustele ja tehnoloogia arengule.Oma toodang minimeerib tegevuse keskkonnamõju ja suurendab varustuskindlust. Enamik meie tarbekaupadest on valmistatud meie enda tehastes Soomes ja Taanis.

Vastutustundlikud valikud toote kogu elutsükli vältel

Keskkonna, ohutuse ja inimestega arvestamine on meie igapäevase tegevuse loomulik osa. Hoolime keskkonnast ja ohutusest kogu toote elutsükli jooksul, alates tootearendusest ja toorainest kuni pakendivalikute, tootmise, levitamise, kasutamise ja pakendite ning toote jääkide kõrvaldamiseni. Minimeerime oma ökoloogilist jalajälge, hoides tootmist klientide lähedal ning valides hoolikalt tooraine ja pakkematerjalid.