Tork lõhnu neutraliseeriv vedelseep kätele 1 l
Vedelseep

Köögiseep, mis aitab kätelt veemaldada rasvu ja lõhnu. Praktiline seep lõhna- ja värvaineteta. Tõendatult õrn normaalse ja kuiva naha vastu ning dermatoloogiliselt testitud sagedaseks kasutamiseks.

Eriomadused

  • Lõhna-, värvaine ja gluteenivaba – nahale õrn.
  • Aitab kätelt eemalda tavalisi toidulõhnu, sobib ideaalselt kasutamiseks professionaalses köögis.
  • Sertifikaadiga tõendatud vaevatu hooldus *. Enesestmõistetav taastäitmine vähem kui 10 sekundiga ** * kinnitatud Rootsi Reumaliidu sertifikaadiga, katsetatud piiratud käte tugevusega inimeste poolt ** ettevõttesisese seebi taastäitmise aja paneelkatse alusel.
  • Tehases õhukindlalt suletud pudel uue pumbaga iga taastäitmise jaoks aitab vähendada saastumisriski.
  • Tugev ja vastupidav disain, sobimaks nii käsi- kui ka anduriga jaoturitega.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Aitab kätelt veemaldada rasvu ja lõhnu.

pH

Toote pH: 5

Välimus ja lõhn

Läbipaistev, lõhnatu.

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 1 tk 424011 7322541284057
Hoiustamine

Sise- ja välispakendile on trükitud aegumiskuupäev, mis saabub 60 kuu möödumisel tootmiskuupäevast. Säilitada transpordikastis temperatuurivahemikus 0-30 kraadi C.

Kasutusjuhend

Tehke käed märjaks, väljastage ühe pumbavajutuse jagu seepi või piisavalt mõlema käe katmiseks. Hõõruge 30 sekundit ja siis loputage veega 30 sekundit. Pühkige ühekordselt kasutatava paberkäterätikuga kuivaks.
Hoiatus: ainult väliseks kasutuseks

Muu koostis

Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Citric Acid, PEG-4, Rapeseedamide, Zinc Ricinoleate, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Propane-1.3-diol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol