4026 0036

Kiilto Pro Universal Probio
Probiootiline üldpuhastusvahend

Eriomadused

 • 2in1: kohene ja kauakestev täiustatud puhtus ning hügieenitase;
 • Probiootikumid eemaldavad biokile, mustuse ja orgaanilise mustuse;
 • Toodab ensüüme, mis lagundavad mustuse;
 • Põhjamaade Luige ökomärgis;
 • Lõhnatu;
 • Ohutu kasutajatele ja pindadele, neutraalne toode;
 • Pikaajaline toime lõhna eemaldamisel;
 • Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt välja antud allergiamärgis;
 • Probiootikumid on GMO-vabad ega ole antibiootikumide suhtes resistentsed;
 • Ained on 100% biolagunevad, mis lagunevad süsinikdioksiidiks ja veeks;
 • Probiootikumid ja nende poolt toodetavad ensüümid on 100% orgaanilised ja looduslikud;
 • 1 l pudel on 100% taaskasutatud rHDPE ja 5 l kanister on 35% taaskasutatud rHDPE.

Probiootilised puhastusvahendid pakuvad igapäevasele puhastamisele teistsugust vaatenurka. Kiilto Pro Universal Probio tagab kohese puhtuse ja eemaldab pindadelt mustuse. Probiootikumid püsivad puhastusseansside vahel tõhusana pikka aega. See võimaldab külastajatele tervislikumaid ruume.

Kiilto Pro Universal Probio on probiootiline toode, mis tähendab, et puhastamise käigus viiakse pindadele kasulikud mikroobid. Probiootikumid võtavad pindade üle kontrolli, konkureerides patogeensete mikroobidega toitainete (mustuse) ja eluruumi pärast. Probiootiliste puhastusvahendite regulaarne kasutamine muudab pindadel kasvava mikroobipopulatsiooni stabiilseks mikroorganismide kasvualaks, mis on tervisele ja keskkonnale ohutu.

Kiilto Pro Universal Probio sisaldab keerulist probiootikumide segu, mis on väga aktiivne igasuguste ensüümide tootmisel, võimaldades tõhusalt võidelda orgaanilise mustusega. Toote regulaarsel kasutamisel saavutatakse sügavpuhastav efekt. Probiootilised ensüümid lagundavad suured mustuse molekulid väiksemateks, muutes need korduva puhastamise käigus kergemini eemaldatavaks. Puhastamise käigus eemaldatakse rohkem mustust, saavutatakse parem hügieenitase ja eemaldatakse kõik soovimatud lõhnad.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Kõvade pindade käsitsi puhastamiseks kontorites, hotellides, koolides, päevakeskustes, aga ka hooldekodudes ja haiglates. Kiilto Pro Universal Probio toodet saab kasutada ka igapäevaseks puhastamiseks sanitaarruumides.

Toode ei ole mõeldud toiduga kokkupuutuvatele pindadele.
Toode ei sobi pihustamiseks. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 7.5
Lahuse pH: 7.5

Välimus ja lõhn

Värvitu vedelik
Lõhnatu

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 41305 6417964413052
6 x 1 l 41301 6417964413014
Hoiustamine

Säilitada tuleb soojas kohas. Õige hoiustamise korral on toode kõlbik kasutamiseks 2 aastat alates tootmiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Alustage toote kasutamist esimesel puhastusseansil esialgse doseeringuga. Seejärel jätkake igapäevase puhastusannusega.

Enne kasutamist loksutage pudelit korralikult. Valmistage iga päev uus lahus. Niisutage lappi või moppi lahusega ja pühkige pinnad puhtaks. Kasutage niisket puhastusmeetodit. Puhastamise järgselt pindasid mitte loputada.

Kui on vaja aeg-ajalt kasutada aluselisi, happelisi või desinfitseerivaid puhastusvahendeid, korrake esmast töötlemist ja seejärel jätkake igapäevase puhastusannusega.

Esmapuhastus või ühekordne hooldus: 30 ml / 1 l vee kohta.

Igapäevane puhastus: 10 ml / 1 l vee kohta.

Keskkond ja ohutus

Kiilto Pro Universal Probio kannab Põhjamaade Luigemärgist. See on selge ja erapooletu viide toote keskkonnasõbralikkusele ja minimaalsele kliimamõjule kogu selle elutsükli jooksul. Märgis tähendab, et tootes sisalduvad ained mõjutavad keskkonda võimalikult vähe.

Tootel leitav allergiamärgis on välja antud Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliidu poolt. See näitab, et toode ei põhjusta tavaliselt nahaärritust ega sensibiliseerimist ega põhjusta lõhnatundlikkuse sümptomeid, allergiaid ega astmareaktsioone.

Kiilto Pro Universal Probio tootel on ka võtmelipu sümbol- registreeritud märk mis näitab, et toode on valmistatud Soomes.

Pakend sisaldab ringlussevõetud plastikut: 1-liitrine pudel on 100 % ringlusesse võetud rHDPE ja 5-liitrine kanister on 35 % ulatuses ringlusesse võetud rHDPE. Pakendi korgid ei ole valmistatud ringlusesse võetud materjalidest.

Pärast kasutamist soovitame tühjad loputatud pakendid ringlusse võtta ja materjalina taaskasutada. Pakendeid saab uuesti kasutada ka energia saamiseks. Samuti on taaskasutatavad transpordipakendid.

Ohutus: vältige asjatut kokkupuudet nahaga. Kasutage kaitsekindaid. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

Märkus

Kiilto Pro toodetes kasutatavad mikroobid on probiootilised bakterid, mis on liigitatud inimestele ohututeks. Neid leidub looduslikult ja neid on aastakümneid laialdaselt kasutatud toiduainetööstuses, lähteaine tootmises, alternatiivses arstiabis ning ravimainete ja tööstuslike ensüümide tootmises.

4026 0036