Kiilto Pro Speed
Liimi- ja tihendusmass

Eriti kiiresti kuivav elastne liimhermeetik. Sobib ideaalselt näiteks WC-pottide paigaldamiseks ja kergvaheseinte metallkarkassi liimimiseks betoonile. Heli isoleerivate omadustega. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.

Eriomadused

  • Kiiresti kuivav, elastne, kasutatakse ka akustilise hermeetikuna
  • Kiire sidumine ja kõvenemine 15 minutiga
  • Liimimised ja tihendamised
  • Kulu 5×5 mm vuuk, u 12 m/padrun
  • Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes

Materjalid

Rakendus

Väga kiiresti siduv elastne liimhermeetik. Sobib ideaalselt näiteks WC-pottide paigaldamiseks ja kergete vaheseinaraamide liimimiseks ümbritsevate betoonkonstruktsioonide külge. Saab kasutada akustilise hermeetikuna näiteks kergete vaheseinte sisendites. Heliisolatsiooni mõõtmised tehti vastavalt standardile ISO 10140 - 2:2010. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kiilto Pro Speedil on hea liimuvus mitmesuguste kivipindade, betooni, metalli, puidu, klaasi ja klaaspindadega, samuti epoksiid- ja polüesterpindadega. Enne plasti ja kummi liimimist on soovitatav teha prooviliimimine tegelikes kasutustingimustes. Suurepärane liimuvus erinevate materjalidega – enamikul juhtudel ei ole vaja pinda eeltöödelda. Elastne, kuid mehaaniliselt tugev side. Ei sisalda isotsüanaati, polüvinüülkloriidi (PVC) ega lahusteid. Peaaegu lõhnatu. Hea vastupidavus kemikaalidele (lahjad lahused). Suurepärane vastupidavus ilmastikutingimustele ja UV-kiirgusele. Kuivades kahanemine praktiliselt puudub. Ülevärvitav enamiku värvidega (enne kasutamist alati katseliselt kontrollida).

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Pro Speed Liima- ja tiivistemassa 290 ml 6411512468297
Erikaal

U 1,55 kg/dm³

Kõvadus

Shore’i kõvadus A 60

Ladustamine

Avamata mahutis temperatuuril +10 °C kuni +25 °C kuni 12 kuud.

Läbikõvastumine

3 mm / päevas, u 10 mm / 7 päeva (23 °C / 50% RH)

Pakendi suurused

290 ml padrun

Pealmise kihi kuivamisaeg

5 min (23 °C, 50% RH)

Temperatuuritaluvus

-40 °C kuni +90 °C

Tõmbetugevus

2,3 N/mm² (DIN 53504)

Töötingimused

+1 °C kuni +40 °C

Venivus

160 % (DIN 53504)

Viskoossus

3 miljonit mPas (Brookfield H-Path T-F/2,5 +20 °C)

Värvid

hallikasvalge

Vöö nihketugevus

- SS/SS 3,5 N/mm²

Kasutusjuhend

Asetage tuub liimipüstolisse ja asetage väljastusotsik. Lõigake otsik läbi nii, et sellest väljub sobivas koguses ja paksuses materjali. Kandke liim pinnale käsi- või suruõhupüstoliga ja vajaduse korral siluge liimilabidaga.
Puit- ja metallraamide liimimisel jälgige, et pinnad ja materjalid oleksid otse, puhtad ja tugevad. Tugeva ühenduse tagamiseks kandke pindadele piisavalt liimi.
WC-poti paigaldamisel õhukese liimikihiga on nakketugevus saavutatav kuni 15 minutiga. Kuivamist saab kiirendada vähese veekihi pihustamisega.
Akustilise hermeetikuna kasutamisel saab värske pinna viimistleda niisutatud tööriistaga.
Suurte ühetaoliste pindade või väga kuivade pindade liimimisel on soovitatav pinnad kergelt veega üle pritsida (u 5–10 g/m²). Sulgege pakend pärast kasutamist hoolikalt. Kõvastumata liimaine saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga, kõvastunud liimainet on võimalik eemaldada vaid mehaaniliselt.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus olenevad kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või keskkonnatingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei võta me vastutust lõpptulemuse eest. Veenduge, et toode oleks kavandatud otstarbeks sobiv.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kandke kaitsekindaid. Tutvuge kemikaali ohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp
Põhjamaade Luigemärk