Kiilto Pro Drain Clean
Probiootiline lõhna eemaldav ja rasva hajutav aine

Kiilto Pro Drain Clean on probiootiline puhastusvahend, mis eemaldab soovimatud lõhnad ning hajutab rasva, et vältida tõhusalt rasvaummistusi köögi äravoolutorudes.

Eriomadused

  • Kauakestev ja tõhus;
  • Mõjub ja ennetab tõhusalt;
  • Aitab ära hoida ebameeldivad lõhnad;
  • Ohutu kasutajatele, pindadele ja torustikule.

Aja jooksul koguneb kanalisatsiooni erinevat prahti ning jääke, mistõttu on mõistlik kanalisatsiooni perioodiliselt puhastada. Kiilto Pro Drain Clean koosneb ainulaadsest mikroorganismide segust, mis moodustavad ja toodavad ensüüme. Need ensüümid lagundavad rasva, rasvhappeid, valke ja süsivesikuid.

Lisaks ensüümidele on Kiilto Pro Drain Cleanis baktereid ja pindaktiivseid aineid, mis koos moodustavad kolmefaasilise toime toidujäätmete (nt rasv, tärklis või valgud) vastu sifoonides, torudes ja rasvapüüdurites.

Regulaarsel doseerimisel hoiab Kiilto Pro Drain Clean torustikud puhtana ja kõrvaldab soovimatu lõhna. Seda on ohutu kasutada kõikide materjalide puhul kanalisatsioonitorustikes ja rasvapüüdurites. Kasutajasõbralikku 10-liitrist kanistrit on lihtne tõsta, transportida ning otse kasutada, kuigi täpse doseerimise jaoks on võimalik soetada juurde manuaalne pump.

Kiilto Pro Drain Clean on probiootiline toode, mis tähendab, et puhastamise käigus satuvad pindadele kasulikud mikroobid. Probiootikumid võtavad pindade üle kontrolli, konkureerides patogeensete mikroobidega toitainete (mustuse) ja eluruumi pärast. Probiootiliste puhastusvahendite regulaarne kasutamine muudab pindadel kasvava mikroobipopulatsiooni stabiilseks mikroorganismide koosluseks, mis on tervisele ja keskkonnale ohutu.

Järjepideval ja süstemaatilisel kasutamisel saab Kiilto Pro Drain Cleani kasutada suhteliselt tagasihoidliku doosiga, mis aitab hoida äravoolutorustike puhtust kuluefektiivsel viisil.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Rasva lagundamiseks ja lõhnade bioloogiliseks kõrvaldamiseks professionaalsetes köökides ja toiduainetööstuses. Mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 7

Välimus ja lõhn

Opaalne ja viskoosne vedelik.
Lõhnastatud.

Tootja riik

SAKSAMAA

Pakendi suurus Toote kood GTIN
1 x 10 l 63151 6417964631517
Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril üle 5 ⁰C.
Tõhus säilivusaeg on 1,5 aastat alates tootmise kuupäevast, eeldusel et toodet on õigesti hoiustatud.

Kasutusjuhend

Doseerige Kiilto Pro Drain Cleani manuaalse või automaatse pumbaga.

Põrandadrenaažid: doseerige 150 ml automaatselt kaks korda päevas.

Sifoonpüüdurid: doseerige 30 ml või doseerimiskorgitäis. Korrake kuni lõhn kaob. Jätkake iganädalast kasutamist (30ml), et vältida ebameeldivat lõhna ja hoida äravool puhtana.

Rasvapüüdur: enne toote kasutamist tühjendage rasvapüüdur.

1. Esmane doseering: manustatakse otse drenaažisüsteemi;

2. Päevane doseering: manustatakse kanalisatsioonisüsteemi. Toode on soovitatav lisada kanalisatsiooni automaatse doseerimispumba abil.

Keskkond ja ohutus

Pindaktiivsed ained on reovee puhastamisel biolagunevad. Ülejäänud toorained ei ole keskkonnale kahjulikud. Tühje loputatud pakendeid saab kasutada kas materjalina või energiana.

Märkus

Kiilto Pro toodetes kasutatavad mikroobid on probiootilised bakterid, mis on liigitatud inimestele ohututeks. Neid leidub looduslikult ja neid on aastakümneid laialdaselt kasutatud toiduainetööstuses, lähteaine tootmises, alternatiivses arstiabis ning ravimainete ja tööstuslike ensüümide tootmises.

Koostisosa Toime
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (< 5 %) Emulgeerige rasv, et mikroobid saaksid seda mõjutada.