Kiilto Pro Contact
Veebaasil kontaktliim

Veepõhine kontaktliim, mis on mõeldud enamiku põrandamaterjalide, korgi, PVC-profiilide, laminaadi, naha ja tekstiili liimimiseks.

Eriomadused

  • Veebaasil kontaktliim
  • Väga madal emissioon
  • Termoaktiveeritav
  • Tugev nake
  • Katvus 2–4 m²/l (kahepoolne pealekandmine)

Materjalid

Rakendus

Kiilto Pro Contact on veepõhine kontaktliim, mis on mõeldud enamiku põrandamaterjalide, korgi, PVC profiilide, laminaadi, naha ja tekstiili liimimiseks.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Pro Contact 1 l 6411511790016
Kiilto Pro Contact 3 l 6411511790030
Erikaal

1,38 kg / l

Kasutustemperatuur

+15–25° C

Kulu

2–4 m²/l (kahepoolne katmine)

Ladustamine

Avamata pakendis + 5–25° C 12 kuud

Pakendi suurused

1 l, 3 l

Sideaine tüüp

Veebaasil polümeerdispersioon

Tööaeg

30 min - 4 h. Saab aktiveerida 5 päeva jooksul liimimisest.

Värvid

Beez

Kasutusjuhend

Kandke liim kuivale, tahkele, puhtale ja tasasele pinnale. Kanna liim hoolikalt mõlemale pinnale rulli, pintsli või hammastatud liimikammiga. Pärast liimi kuivamist asetage materjalid paika ja suruge need jõuliselt kokku. Kontakti moodustamise aeg on 30 min - 4 tundi. Kuumaktiveeritav kuni 5 päeva jooksul liimimisest. Värske liim eemaldatakse veega. Järgige ka põrandakatte tootja paigaldusjuhiseid.

Lisainformatsioon

Antud tootelehel toodud tööajad põhinevad laboratoorsetel katsetel temperatuuril +18–20°C ja õhuniiskusel 50% RH. Pidage meeles, et kuivamisaega mõjutavad aluspinna ja koha temperatuur ja niiskus. Kohalike töötingimuste ja tavade erinevused mõjutavad toote toimivust ja tulemusi. Garanteerime, et meie tooted on kõrge kvaliteediga vastavalt meie kvaliteedijuhtimissüsteemile. Me ei võta endale vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate töötingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll.Toote õigeks kasutamiseks tutvuda toote- ja võimaliku tööjuhisega.

Keskkond ja ohutus

Soovitame kasutada sobivaid kaitsekindaid ja kaitseprille. Kui liim satub silma, loputage koheselt veega. Nahale sattunud liim pestakse seebi ja veega. Vaadake lisateavet ohutuskaardilt. Lisateavet toote ja pakendi utiliseerimise kohta leiate aadressilt www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED