Kiilto Koti puhastuslapp
Puhastuslapp

Kiilto Koti puhastuslapp hoiab teie kodu puhta ja värskena. Puhastuslapiga saate tolmu ja plekid hõlpsalt eemaldada mitmesugustelt kõvadelt pindadelt, mis on niiske pühkimise suhtes vastupidavad. Biolagunev puhastuslapp eemaldab tõhusalt nt rasvased sõrmejäljed.

Eriomadused

Kergesti kasutatav universaalne puhastuslapp;
Eemaldab tolmu, mustuse ja plekid pindadelt;
Biolagunev;
Meeldiv lõhn.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Sobib tolmu ja plekkide eemaldamiseks erinevatelt pindadelt, mis on niiske pühkimise suhtes vastupidavad. Eemaldab tõhusalt nt rasvased sõrmejäljed.

pH

Toote pH: 8.5

Välimus ja lõhn

Lõhnastatud.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
12 x 36 tk 57678 6417964576788
Hoiustamine

Kõlblikkusaeg vähemalt 2 aastat alates valmistamiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Pühkige pind puhtaks. Loputamist ei ole vaja. Pärast kasutamist sulgege pakend hoolikalt, et lapid püsiksid kauem niisked. Ärge visake lappi tualettpotti, kuna see võib tekitada torudes ummistust. Ei sobi isiklikuks hügieeniks.

Keskkond ja ohutus

Vältida tarbetut kokkupuudet nahaga. Pideval kasutamisel on soovitatav kanda kaitsekindaid. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Märkus

Pärast kasutamist sulgege pakend hoolikalt, et lapid püsiksid kauem niisked. Ärge visake lappi tualettpotti, kuna see võib tekitada torudes ummistust. Puhastuslappi saab utiliseerida biojäätmetesse. Ei sobi isiklikuks hügieeniks.

Koostisosa Toime
Amfoteersed pindaktiivsed ained (< 5 %) Eemaldab mustuse.
INCI

Methoxyisopropanol, PHENOXYETHANOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, Perfume, TRISODIUM DICARBOXYMETHYL ALANINATE, METHYLISOTHIAZOLINONE