Kiilto Pro Kiilto Kisu Bt
Betoonpõrandate hooldusaine

Eriomadused

  • M1 klassifikatsioon;
  • Täidab pinna poorid;
  • Ei moodusta kile;
  • Takistab mustuse imendumist aluspinda;
  • Ei saa eemaldada tavapäraste vahaeemaldusmeetodite abil.

Kiilto Kisu BT täidab pinna poorid. Ei moodusta pinnale kile. Lisaks takistab Kiilto Kisu BT mustuse imendumist aluspinda. Toodet ei saa eemaldada tavapäraste vahaeemaldusmeetodite abil. Kiilto Kisu BT on saanud M1 klassifikatsiooni.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Poorsete pinnamaterjalide nagu mosaiikbetooni ja glasuurimata kivimaterjalide süvatöötlusaine. Võib kasutada ka vana ja väga poorse linoleumpõranda töötlemiseks. Ei sobi kasutamiseks kuivpressitud plaatidel.

pH

Toote pH: 8

Välimus ja lõhn

Valge vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l T7079.005 6417964707953
Hoiustamine

Hoiustada soojas ruumis.

Kasutusjuhend

Töödeldav pind peab olema poorne, puhas ja kuiv. Kui pind on liiga tihe või määrdunud, siis Kiilto Kisu BT ei imendu ja eemaldub pärast kuivamist. Imendumist võib takistada ka põrandale varem kantud õlipõhine kivipindade töötlusaine. Pidage meeles, et väga poorsed põrandakattematerjalid vajavad pärast pesemist pikka kuivamisaega (kuni 24 h).

Lülitage põrandaküte välja aegsasti enne töötlemise alustamist. Kandke põrandale üks kiht toodet Kiilto Kisu BT ja laske sel imenduda. Pühkige imendumata jäänud aine ära. Toodet ei või kasutada üleliia, vastasel juhul ei imendu see aluspinda. Vajaduse korral kandke peale ka teine kiht. Pinnale jäänud nähtava Kisu BT kihi saab kohe pärast kuivamist eemaldada, nt tootega Kiilto Linol (1 dl 1 liitri vee kohta). Pinnale jäänud kihil võib lasta ka ise maha kuluda. Kuiva tootega Kiilto Kisu BT töödeldud pinda võib vahatada nt Kiilto vahadega.

Kuivamisaeg 1–24 h. Kulu 25–50 m2 / 1 liiter.

Keskkond ja ohutus

Kandke kaitsekindaid. Tagada hea töökeskkonna ventilatsioon.
Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Märkus

Toode on külmuv.