Kestokol D 301
EN 204/D3 liim

Kestokol D301 on standardi EN 204 D3-klassi PVAC-puiduliim.

Eriomadused

  • 1-komponentne
  • Säilivusaeg 12 kuud
  • Viskoosne

Materjalid

Rakendus

Kestokol D 301 on reaktiivne PVAC-dispersioonliim, mis sobib hästi massiivpuidu, parketi ja vannitoamööbli liimimiseks ning puitplaatide fooliumiga lamineerimiseks. Niiskuskindlusklassiga D3 liimi Kestokol D 301 saab kasutada siseruumides, mis puutuvad sagedasti kokku kõrge niiskusega, voolava või kondensveega või välisruumides, mis ei puutu kokku ilmastikumõjudega.

Pakendi suurus Toote kood
Kestokol D 301 15 kg T3822.015
pH

2,7

Värvid

Hele, pärast kuivamist läbipaistev

Viskoossus

14000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

Vt kasutusjuhendit.

Tarbimine

120–150 g/m²

Pressimisaeg

20 min (Mänd, puidu niiskussisaldus 12%, temperatuur 20 °C, 50% RH)

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+3 °C

Puidu niiskusesisaldus

6–15 %

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 12 kuud.

Kasutusjuhend

Kontrollige, et liimitavad pinnad sobiksid hästi kokku. Kandke liim ühtlase kihina ühele liimitavatest pindadest. Pange pinnad kokku ja pressige, üritades avaldada võrdset survet kogu ühenduspinna ulatuses. Pressida võib külm-, kuum- või kõrgsageduspressiga. Ühendus saavutab lõpliku tugevuse ja veekindluse 7 päeva jooksul.

Teatud puidutüüpide puhul võib liimi happelisus põhjustada ühenduskohas värvimuutuse. Rauaga kokkupuutudes võib ühenduskoht veidi värvi muuta.

Kulu mõjutab liimi tööaega järgmiselt: (mänd, puidu niiskussisaldus 12%, 20 °C, 50% RH):

 

  Kulu (g/m²) Tööaeg (min)
 120 4
 150 12

 

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus olenevad kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote kasutaja peab toote sobivust planeeritud rakendusel katseliselt kontrollima.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kandke kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.