Akvapur SM 1400
Liim pvc kilele

Akvapur SM 1400 fooliumkatte liim mööbli ustele.

Eriomadused

  • ühekomponentne
  • Kvaliteetne ja ühtlane pind
  • Sobib hästi servadele kandmiseks                                                 


Materjalid

Rakendus

Toodet Akvapur SM 1400 kasutatakse pinnafreesitud MDF- või muude puitalusel tahvelplaatide PVC-fooliumkatete jaoks membraan- või süvatõmbetehnoloogia korral.

Pakendi suurus Toote kood
Akvapur SM 1400 15 kg T2909.015
Sideaine tüüp

PUD

pH

8,5

Viskoossus

4000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Kasutustemperatuur

Liimkile aktiveerimiseks on vajalik temperatuur vähemalt 70 °C. Liimliide tuleb aktiveerida 72 tunni jooksul pärast selle pealekandmist.

Temperatuuritaluvus

Järelkuumustaluvus 80–90 °C

PINDAMISKUIV

Toatemperatuuril 30–60 min

Ladustamine

Suletud originaaltaaras 6 kuud (temp. 20 °C)

Kasutusjuhend

Segage enne kasutamist korralikult. Liimitav pind peab olema puhas tolmust, õlidest, määretest jms. Kandke ühtlane kiht liimi tahvelplaadile õhutoega alarõhuga toimiva pihustipüstoli (Airmix®) või kõrgsurve-pihustipüstoli abil. Laske liimil kuivada seni, kuni see muutub läbipaistvaks. Kuivamisaja järel kattefoolium eelkuumutatakse ning tõmmatakse ja/või surutakse süvatõmbe- või membraanpressi abil tahvelplaadile. Kui termoaktiveerimine on piisav, siis on liimühenduse (PVC/MDF) järelkuumustaluvus väga suur, u. 80...90 °C. Liimides järgige fooliumi ja seadmete tootjate poolt antud juhiseid.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Tulemus oleneb otseselt töömeetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või keskkonnatingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote kasutaja peab katseliselt kontrollima toote sobivust kavandatud kasutuse jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp