Zincspray
Aerosool

Eriomadused

  • Kaitseb teraspindu korrosiooni eest.
  • Sobiv aluspind värvimiseks.

Tsingiühend moodustab katoodilise, vastupidava kaitse kõikidele metallpindadele, näit. kuumtsingitud detailid. Moodustab kiiresti kuivava ja vastupidava tsingikihi, mis talub hästi näit. soolvett ning kuumust kuni +500 °C. Tolmkuiv 15 min. möödudes ning ülevärvitav ilma täiendavate toiminguteta 12 tunni möödudes.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Teras-ja metallkonstruktsioonide pinnakate. Töötlemata ja värvitud ning vigastatud pindade kaitseks. Keevitatud konstruktsioonide ja detailide kaitseks ning kruntkatteks enne täiendavat värvimist. Rooste tõkestaja autokerede remonditöödel. Viimistluskattena puurimiste, läbiviikude, lõikekohtade ning keevisõmbluste juures. Elektrijuhtivusomaduse põhjal võib kasutada pinnakattena välikonstruktsioonides, näit. punktkeevituse puhul.

Välimus ja lõhn

Hõbedase värvusega.

Tootja riik

SAKSAMAA

Pakendi suurus Toote kood GTIN
12 x 400 ml 39650 6417964396508
Kasutusjuhend

Puhastage ja eemaldage pinnalt õli ja mustus. Loksutada pudelit, kuni segamispallid vabanevad. Pihustada pinnale ühtlase õhukese kihina 25 cm kauguselt. Pärast kasutamist keerata purk tagurpidi ning pihustada düüs tühjaks. Soovitatav töötemperatuur ca. +20 °C.

Koostisosa Toime
Tsingipulber Rooste kaitse.
Alumiiniumipulber Rooste kaitse.
Dimetüüleeter Lahusti.
Atsetoon Lahusti.
Ksüleen Lahusti.