Torki alkoholipõhine desinfitseeriv kätegeel (biotsiid) väikepakendis 475 ml
Antiseptik

Vältige nakkusi, kasutades väga tõhusat nahale jäetavat Torki alkoholipõhist desinfitseerivat kätegeeli, mis sisaldab 80% mahuprotsenti denatureeritud alkoholi. Puhastab ja desinfitseerib käed kiiresti. See on meie kõige tõhusam desinfitseeriv kätegeel, mille spetsiaalne koostis on mõeldud sagedaseks kasutamiseks ja mis ei jäta nahale kleepuvat kihti. Sobib täiuslikult tervishoiuasutustes kasutamiseks, täidab ka kirurgilise kätepesu tsoonile esitatavad nõuded.

Eriomadused

  • Nahka niisutav ilma kleepuvaid jääke jätmata. Tõendatult õrn ja ohutu nahale (sõltumatu in vitro nahakatse).
  • Mõjub tõhusalt mitmesuguste probleeme põhjustavate eluvormide vastu – vastab standardile EN 1500, EN 12791 ja EN14476 (kõik ümbrisega viirused, nt HIV, SARS, koroonaviirus, HBV, HCV, Gripp H1N1, H5N1, jne ning samuti rotaviirus ja noroviirus).
  • Hügieeniline: Ühekorrapumbaga õhukindlalt suletud pakend vähendab taastäitmisel ristsaastumise ohtu.
  • Pudel on ringlussevõetav ja vajub pärast tühjakssaamist kokku, vähendades jäätmeid.
  • Kasutage biotsiide ohutult. Lugege enne kasutamist alati silti ja tooteteavet.

Lingid

Materjalid

pH

Toote pH: 6.5

Välimus ja lõhn

Läbipaistev.

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 1 tk 420142 7322541200293
Hoiustamine

Kõlblikkusaeg 36 kuud alates tootmisest, 12 kuud alates avamisest on prinditud sisepakendile. Hoida originaalpakendis. Kaitsta toodet liigse päikesevalguse eest. Vältida äärmuslikke temperatuure ning säilitada temperatuuril 4 °C kuni 30 °C.

Kasutusjuhend

Enne kasutamist veenduge, et käed on puhtad ja kuivad. Hügieeniliseks desinfitseerimiseks: kandke kätele 1–2 annust (kogu käe pind peaks olema märg) ja hõõruge hästi, kuni käed on kuivad (15–30 sekundit). Standardi EN1500 kohaseks desinfitseerimiseks: kandke toodet peale piisavalt, et käed oleksid 30 sekundit üleni märjad. Hõõruge, kuni nahk on kuiv.

Muu koostis

Teised koostisosad
Alcohol Denat, Aqua, Panthenol, Glycerin, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aminomethyl Propanol
Toimeained
Etanool 80g/100g