Tork S4 käte geeljas antiseptik
Antiseptik

Tõhus mitmesuguste eluvormide vastu, sh kõigi ümbrisega viiruste ning noro- ja rotaviiruse vastu. Sobib ideaalselt igapäevaseks kätehügieeniks, sh tervishoiutöötajatele. Niisutavate koostisainetega mittekleepuv koostis on tõendatult õrn ja ohutu nahale. Sobib kõikidele Tork Skincare jaoturitele (S4).

Lingid

Materjalid

Rakendus

• Mõjub tõhusalt mitmesuguste probleeme põhjustavate eluvormide vastu – vastab standardile EN 1500, EN 12791 ja EN14476 (kõik ümbrisega viirused, nt HIV, SARS, koroonaviirus, HBV, HCV, Gripp H1N1, H5N1, jne ning samuti rotaviirus ja noroviirus);

•Nahka niisutav ilma kleepuvaid jääke jätmata. Tõendatult õrn ja ohutu nahale (sõltumatu invitro nahakatse);

•Sertifikaadiga tõendatud vaevatu hooldus ja enesestmõistetav taastäitmine vähem kui 10 sekundiga;

•Kasutage biotsiide ohutult. Lugege enne kasutamist alati silti ja tooteteavet;

• Piisavalt stabiilne nii käsi- kui ka sensoriga jaoturiga;

pH

Toote pH: 4.8

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 1 tk 424105 7322541336060
Hoiustamine

Hoida originaalpakendis. Kaitsta toodet liigse päikesevalguse eest. Vältida äärmuslikke temperatuure ning säilitada temperatuuril 4 °C kuni 30 °C.

Kasutusjuhend

Veenduge, et teie käed on enne toote kasutamist puhtad ja kuivad. Üldiste hügieeninõuete korral: kandke kätele 1-2 annust (kogu käe pind peaks olema märg) ja hõõruge hästi, kuni käed on kuivad (15-30 sekundit). Teostada antiseptikat vastavalt standardile EN1500: kandke toodet peale piisavalt, et niisutada käsi üleni 30 sekundit. Hõõruge, kuni nahk on kuiv

Märkus

Lugege enne kasutamist alati silti ja tooteteavet. Vältige silma sattumist. Silma sattumise korral loputage kohe rohke veega ning pöörduge arsti poole. Lisateavet vt kemikaali ohutuskaardilt.
Võib muuta teatud kangaste või pindade värvust.