Steel
Happeline spetsiaalne puhastusaine

Happeline puhastusaine tervishoiuasutuste instrumentide pesumasinatele ja seadmetele. Eemaldab katlakivi, roosteplekid ja oksiidikiled.

Eriomadused

  • CE-märgisega meditsiiniseade, I klass

Teras eemaldab setted ja muudab metallpinnad säravaks. Mõeldud roostevabast terasele, kuid sobib ka enamikule alumiinium-, messing- ja vasematerjalidele ning eemaldab plekid silikoon- ja plastikpindadelt.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Kontsentraat, mis on mõeldud instrumentide pesumasinates ja roostevabast terasest instrumentidele tekkinud lubjakivi, roosteplekkide ja oksiidikilede puhastamiseks. Võib kasutada uputusvannides (käsitsi), pesu- ja desinfitseerimismasinates ning ultrahelipesumasinates.

Meditsiiniseade. Professionaalseks kasutamiseks.

pH

Toote pH: 1.5
Lahuse pH: 3

Välimus ja lõhn

Läbipaistev kollakas vedelik, happeline lõhn

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 1 l 8224 6417964082241
Hoiustamine

Hoiustamistemperatuur alla +28°C. Säilivusaeg 3 aastat alates tootmisest.

Kasutusjuhend

Instrumentide pesumasinate puhastamine: 100-300 ml (0,5-1,5% lahus), lubjakivi eemaldamise programm. Kui kasutatakse muid pesuprogramme, tuleb tagada, et programmis ei kasutataks samaaegselt teisi pesuaineid. Instrumendid võib masinas pesta puhastustsükli ajal.

Instrumentide puhastamine: 20% lahus (2 dl/0,8 l vett) soojas vees, leotusaeg 30 min kuni 1 h. Kui on tekkinud jääke, pühkige pind üle. Peske ja loputage instrumendid kohe pärast leotamist.

Lahus ultrahelipesumasinas: 20-200 ml / 1-0,8 l sooja vett. Leotage instrumente 30 minutit. Soovitus programmi kestuseks: 10 min. Loputada hoolikalt.

Keskkond ja ohutus

Steeli happelise pesuainega seotud tõsistest vahejuhtumitest tuleb teatada aadressil asiakaspalvelu@kiilto.com ja kohalikule meditsiiniseadmete eest vastutavale asutusele.

Enne kasutamist lugege etiketti ja tootekirjeldust.

Ohutusjuhised toote ohutuskaardil.

Märkus

Vahetage kasutatud vedelikku iga päev. Happeline toode. Mitte segada kloori sisaldavate toodetega. Korrosiooni vältimiseks ärge laske lahusel pinnal kuivada.

Koostisosa Toime
Orgaamilised happed (15-30 %) Lahustab jääke
Glükooleeter (5-15 %) Lahusti, suurendab pesemisvõimet
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (< 5 %) Surface moisturizer, active detergent