Whiteline Kiiltojet C2SP
Pihustiga puhastusseade

Kiiltojet pihustiga puhastusseade muudab põrandate ja muude pindade puhastamise palju lihtsamaks ja kiiremaks igas ruumis, kus on võimalik pesemine veega. Ökonoomne ja tõhus lahendus nt kaubandusköökidele, toiduainetööstusele ja ujulaid.

Seadme kasutamine on lihtne ja selge, sest soovitud funktsiooni valimiseks on ainult üks lüliti. Kiiltojet ühildub korraga kahe erineva puhastusvainega, näiteks leeliselise ja desinfitseeriva pesuainega. Vahetamine ühelt puhastusainelt teisele toimub soovitud toote valimisega lülitist ja ilma, et oleks vaja voolikut ühest kanistrist teise liigutada.

Kiiltojet annab märkimisväärse kokkuhoiu juba ainuüksi tööaja osas, kuna sama seadet saab kasutada nii pesuaine laialilaotamiseks kui ka loputamiseks. Keeruline voolikute vahetamine või injektori loputamine kemikaalide vahetamisel ei ole enam vajalik.

Õige doseerimine on pidevalt tagatud. Annustamist reguleeritakse õige plastist pihusti valimisega, mis paigaldatakse pesuaine väljundvooliku sisse. Düüsid on 14 eri suuruses, alates 0,5 % kuni 10 %. Täpne doseerimine on vajalik hea puhastustulemuse ja lihtsama loputuse saavutamiseks.

Seade töötab veevõrgustiku survega. Ühendus veevarustuse ja seadme vahel toimub kiirühendusega ning elektri- või suruõhuühendusi ei ole vaja. Harjade, loputusvooliku või pesupihusti vahetamine toimub samuti kiirliitmiku kaudu.

Kiiltojet on väga mobiilne ja seda on lihtne paigutada erinevatesse ruumidesse, sest eraldi voolikukinnitust ei ole vaja. Seade tuleb koos kinnitusega ja seda saab vajadusel raami küljest lahti võtta ja soovitud kohta paigaldada. Saadaval on kaks erinevat versiooni: 4062249 seinale paigaldatav seade ja 4070011 sisseehitatud transpordikäruga seade. Käru on saadaval ka lisavarustusena, mis võimaldab veelgi suuremat liikuvust.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Lingid

Materjalid

Rakendus

Pindade puhastamiseks nt köökides, toiduainetööstuses, ujula- ja pesuruumides.

Tootja riik

PRANTSUSMAA

Pakendi suurus Toote kood
1 x 1 tk 4062249