40 260 090

Kiilto WC tsitruselõhnaline biolagunev puhastusaine

Kiilto WC tsitruselõhnaline biolagunev puhastussprei puhastab tõhusalt WC-poti ja seda ümbritseva põranda, seinad ja kraanikausi. Sisaldab koostisosa, mis eemaldab ebameeldivad lõhnad ja jätab maha puhta värske lõhna. Toode on toodetud Hankasalmis kasutades päikeseenergiat ning keskkonda arvestades. Toode on pakendatud 100% taaskasutatud plastikust valmistatud pudelisse. Pudelil on kasutusohutust suurendav vahtpihusti, mis vähendab õhku paiskuvaid aerosoole ja aine sissehingamise ohtu. Tootele on omistatud Luigemärgis, mis garanteerib, et toote keskkonnamõjud on hinnatud ja toode on kasutajale ohutu ja selle tõhusust on testitud.

Lingid

Materjalid

Rakendus

WC-pott ja seda ümbritsev põrand, seinad, kraanikausid.

pH

Toote pH: 9.5

Välimus ja lõhn

Selge, sinine, tsitruselõhnaline vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
6 x 600 ml 57987 6417964579871
Hoiustamine

Minimaalne temperatuur +5°C ja maksimaalne temperatuur +35°C. Säilib 5 aastat alates valmistamiskuupäevast. Kaitsta külmumise eest.

Kasutusjuhend

Pihustage toodet puhastatavale pinnale ja pühkige puhta lapiga. Ei vaja loputamist. Peske WC-pott WC-harjaga ja loputage. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta toodet külmumise eest.

Toote lõppedes eemaldage pudelilt vahtotsik ning visake pudel pakendikonteinerisse. Täname teid taaskasutamise eest!
Keskkond ja ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

INCI

Alkohol, kaprülüül-/ kaprüülglükosiid, polüitakoonhappe tsingisool, naatrium-C12-16 alküülsulfaat, trinaatriumdikarboksümetüülalaninaat, parfüüm, CI 42051

40 260 090