Kiilto Pro Silicone Remover
Kiilto Pro Silikoonieemaldaja

Pihustatav kasutusvalmis silikoonieemaldi. Pehmendab kõvenenud silikooni ja liimhermeetikut, hõlbustades hermeetiku liitekoha eemaldamist.

Eriomadused

  • väga tõhus aerosool
  • sobib igat tüüpi silikoonide eemaldamiseks
  • sobib ka MS- ja SMP-põhiste liimhermeetikute eemaldamiseks

Materjalid

Rakendus

Kasutusvalmis silikooni- ning MS- ja SMP-põhiste liimhermeetikute eemaldi. Pehmendab kõvenenud hermeetikut ja hõlbustab liitekoha eemaldamist.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Pro Silicone Remover 400 ml 6411513545942
Ladustamine

Avamata pakendis vahemikus +5…25 °C, max 3 aastat.

Pakendi suurused

400 ml aerosool

Kasutusjuhend

Kõigepealt eemaldage võimalikult palju silikooni, näiteks terava noaga. Loksutage aerosooliballooni enne kasutamist korralikult. Pihustage eemaldit allesjäänud silikoonile. Laske umbes 10 minutit mõjuda. Eemaldage pehmenenud mass näiteks puupulgaga. Vajaduse korral korrake töötlust. Enne töötluse kordamist loputage töödeldud kohad veega ja laske kuivada.

Lisainformatsioon

Tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes tehtud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud tavatingimustes. Toote tõhusus ja tulemus oleneb kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise ega keskkonnatingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei saa me võtta vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kandke kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.