Kiilto Grill
Tugevalt leeliseline puhastusaine

Ahjude ja grillide puhastamiseks käsitsi.

Eriomadused

  • Tugevalt leeliseline;
  • Tõhus rasvapõhise ja kõrbenud mustuse eemaldamiseks;
  • Kergelt viskoosne.

Eemaldab tõhusalt praadimisjäljed, raskesti eemaldatava mustuse ja tahma. Toote niisutav toime muudav mustuse eemaldamise veelgi tõhusamaks. Tänu viskoossusele võib toodet peale kanda ka pihustiga. Püsib vertikaalpindadel, pikendades toimimisaega.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Grillide ja ahjude teraspindade puhastamiseks.

pH

Toote pH: 14

Välimus ja lõhn

Läbipaistev lõhnatu värvitu vedelik.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
3 x 5 l 63240 6417964632408
6 x 1 l 63239 6417964632392
Hoiustamine

Säilitada originaalpakendis temperatuuril üle +5 °C.
Kõlblikkusaeg viis aastat alates tootmiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Tavapuhastamisel kantakse toodet lahjendamata kujul jahutatud pindadele (temperatuuril kuni +40 °C). Võib kasutada koos pihustiga (63028). Toote maksimaalne lubatud toimimisaeg on 15 min. Seejärel pühitakse pind puhtaks ja mustus eemaldatakse paberrätikuga. Loputage hoolikalt ja kuivatage. Pihusti tuleb pärast kasutamist hoolikalt puhtaks loputada.

Keskkond ja ohutus

Pindaktiivsed ained biolagunevad heitvee puhastamise käigus. Teised koostisosad on keskkonnahoidlikud. Tühje ja loputatud pakendeid saab kasutada kas materjalide või energia tootmiseks. Transportimiseks kasutatud pakendid on valmistatud pruunist ringlussevõetavast lainepapist.

Märkus

Mitte kasutada alumiinium-, metallisulamitest, emailitud, värvitud või muude tundlike pindade puhastamiseks. Tagage nõutavate isikukaitsevahendite kasutamine – tegu on tugevalt leelise tootega. Ärge pihustage toodet õhku, vaid üksnes puhastatavale pinnale.

Kiilto Fortet soovitatakse kasutada igapäevaseks puhastamiseks ja koduahjude puhastamiseks.

Koostisosa Toime
Mitteioonsed pindaktiivsed ained (<5 %) Alandab pindpinevust, pehmendab ja eemaldab mustust.
Naatriumhüdroksiid (5-15%) Emulgeerib tõhusalt toidurasvasid, lagundab tärkliselist ja valgulist mustust. Hoiab pH taseme pesemise seisukohalt soodsana.