Kiilto Pro D4 Polyuretan
Ilmastikukindel puiduliim

Kiilto D4 ilmastikukindel puiduliim on ühekomponentne niiskelt kõvastuv PUR-liim puitmaterjalide jaoks. Vastab normatiivi EN 204 D4 veekindlusnõuetele. Suur kuumuskindlus. Sobib ka puidu liimimiseks metalli ja plastiga. Kasutamiseks sise- ja välistingimustes.

Eriomadused

  • väga tugev seotis
  • veekindlusklass D4
  • suur kuumuskindlus
  • kasutamiseks sise- ja välistingimustes

Materjalid

Rakendus

Puiduliim kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Üks liimitavatest pindadest võib olla ka metall või plast. Eri liiki plastide ja metallide liimimisel tehke eelnevalt testliimimine, et veenduda, kas liimuvus on piisav. Ei sobi koormust kandvate pindade liimimiseks. Ühekomponentne niiskelt kõvastuv puiduliim. Vastab normatiivi EN 204-D4 veekindlusklassi nõuetele.

Pakendi suurus Toote kood EAN kood
750 ml T1106.935 6411511106756
Avatud aeg

Max 20–30 min

Erikaal

u 1,2 kg/dm³

Kompressioonirõhk

0,6–1,0 N/mm²

Ladustamine

Avamata pakendis ja temperatuuril +20 °C on säilivusaeg 6 kuud.

Pressimisaeg

2–4 h

Puidu niiskusesisaldus

6–20% (soovitame u. 12–15% niiskuse taset)

Sideaine tüüp

Polüuretaan

Tarbimine

150–300 g/m²

Värvid

Hele

Kasutusjuhend

Liimitavad pinnad peavad olema puhtad tolmust ja mustusest. Kandke liim ühtlase kihina ühele pinnale. Suruge pinnad ettenähtud aja jooksul kokku ja hoidke neid tugevalt kokkusurutuna seni, kuni liimiseotis on tekkinud. Eemaldage värsked liimiplekid kuiva lapiga ning puhastage jäägid atsetooni või ksüleeniga. Tahkunud liimi saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Ruumi, materjalide ja liimi temperatuur +18...20 °C. Kasutage toodet Kiilto D4 tavalisel toatemperatuuril. Nii liimitavatel pindadel kui liimil tuleb lasta ruumi temperatuuriga kohaneda. Valitsevad tingimused, sh ruumi, liimi ja materjalide temperatuur, õhuniiskus, materjalide kvaliteet ja niiskus ning pealekantava liimi kogus mõjutavad oluliselt seotise tekkimise kiirust ja kõvastumist. Seetõttu käsitlege neid juhiseid orienteeruvatena.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp