Kiilto Pro D4 Polyuretan
Ilmastikukindel puiduliim

Väga vastupidav puiduliim kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kõrge temperatuuritaluvus. Sobib ka metalli ja plasti liimimisteks. Ühekomponentne, õhuniiskuse toimel kõvenev.

Eriomadused

  • väga vastupidav puiduliim
  • sobib hästi välimööbli liimimiseks 
  • veekindlusklass D4 (EN 204)
  • Kõrge tempetatuuritaluvus kuni 70°C
  • kasutamiseks sise- ja välistingimustes
  • PUR-liim

Materjalid

Rakendus

Puiduliim kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Üks liimitavatest pindadest võib olla ka metall või plast. Eri liiki plastide ja metallide liimimisel tehke eelnevalt testliimimine, et veenduda, kas liimuvus on piisav. Ei sobi koormust kandvate pindade liimimiseks. Ühekomponentne niiskuse toimel kõvenev puiduliim. Tootel on hea kuumakindlus ja sobib suurepäraselt liimirakendusteks, mis nõuavad veekindlust.

Pakendi suurus Toote kood EAN kood
750 ml T1106.935 6411511106756
Avatud aeg

Max 20–30 min

Erikaal

u 1,2 kg/dm³

Kompressioonirõhk

0,6–1,0 N/mm²

Ladustamine

Avamata pakendis ja temperatuuril +20 °C on säilivusaeg 6 kuud.

Pakendi suurused

3/4 l

Pressimisaeg

2–4 h

Puidu niiskusesisaldus

6–20% (soovitame u. 12–15% niiskuse taset)

Sideaine tüüp

Polüuretaan

Tarbimine

150–300 g/m²

Värvid

Hele

Kasutusjuhend

Liimitavad pinnad peavad olema puhtad tolmust ja mustusest. Kandke liim ühtlase kihina ühele pinnale. Suruge pinnad ettenähtud aja jooksul kokku ja hoidke neid tugevalt kokkusurutuna seni, kuni liimiliide on tekkinud. Eemaldage värsked liimiplekid kuiva lapiga ning puhastage jäägid atsetooni või ksüleeniga. Tahkunud liimi saab eemaldada ainult mehaaniliselt. Ruumi, materjalide ja liimi temperatuur +18...20 °C. Kasutage toodet Kiilto D4 tavalisel toatemperatuuril. Nii liimitavatel pindadel kui liimil tuleb lasta ruumi temperatuuriga kohaneda. Valitsevad tingimused, sh ruumi, liimi ja materjalide temperatuur, õhuniiskus, materjalide kvaliteet ja niiskus ning pealekantava liimi kogus mõjutavad oluliselt seotise tekkimise kiirust ja kõvastumist. Seetõttu käsitlege eeltoodud juhiseid indikatiivsetena.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi utuliseeriimise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp