Kestokol TL
PVAc liim

Kestokol TL on standardi EN 204/D2 vastupidavusklassi PVAC-liim.

Eriomadused

  • 1-komponendiline
  • ladustusaeg 12 kuud
  • Lehtpuidu liimimine

Materjalid

Rakendus

Kestokol TL on PVAc-dispersioonliim lehtpuidu liimimiseks. Kestokol TL sobib lehtpuidu montaaži ja kihtide liimimiseks. D2-klassi liimina saab liimi Kestokol TL kasutada siseruumides liimühendustes, mis puutuvad kokku vee või niiskusega ainult lühiajaliselt.

Pakendi suurus Toote kood
Kestokol TL 15 kg T1062.015
pH

5,5 - 7,0

Värvid

Kollakas, helebeež ja pärast kuivamist läbipaistev.

Viskoossus

14000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

6 - 8 min

Tarbimine

140 - 200 g/m²

Pressimisaeg

5 - 10 min

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+3 °C

Puidu niiskusesisaldus

6 - 15%

Ladustamine

Avamata mahutites üle +1 °C 12 kuud. Juhul kui toode on pikalt seisnud, segage seda enne kasutamist.

Kasutusjuhend

Veenduge, et liitmik istub hästi oma kohal. Kandke ühtlane liimikiht ühele küljele. Pange osad kokku ja pressige neid üksteise vastu, pidades silmas, et kokkupressimine toimuks ühtlaselt piki liitmikku. Liitmikke saab pressida kas külma, kuuma või kõrgsageduspressiga. Liimühenduse lõplik tugevus saavutatakse 7 päevaga. Kokkupuutel rauaga võib liimühendus värvi muuta.

Lisainformatsioon

Toote infolehel toodud teave tugineb meie testidel ja praktilistel teadmistel. Tehnilised andmed on defineeritud standardtingimustes. Muudatused kohalikes töötingimustes mõjutavad toote toimivust ja tulemust. Tulemust mõjutavad olulisel määral ka töömeetodid. Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi vastavalt meie kvaliteedisüsteemile. Toote vale kasutusviisi või kontrollitavatest keskkonnatingimustest tingitud kahjustuste eest ei vastutata. Seetõttu ei saa me ka lõpliku tulemuse eest vastutada. Toote kasutaja peab testima toote vastupidavust ja sobivust ettenähtud otstarbe jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige ebavajalikku nahakontakti ja kokkupuudet värske tootega, kasutage turvakindaid. Vaadake materjali ohutuslehte. Teabe saamiseks toote ja pakendi kasutuselt kõrvaldamise kohta külastage kodulehte www.kiilto.com

M1 Emissiooniklass
EN 204 D2 veekindluse klassifikatsioon
Põhjamaade Luigemärk 
Soome Võtmelipp