Kestokol K 33
PVAc liim

Kestokol K33 on EN 204 D2 vastupidavusklassi PVAC-baasil puiduliim.

Eriomadused

  • 1-komponendiline
  • ladustusaeg 12
  • Lamineerimisliim

Materjalid

Rakendus

Kestokol 33 on mitmeotstarbeline PVAc-dispersioonliim, mis on mõeldud tisleritööstuses kasutamiseks. Liimi Kestokol 33 kasutatakse kiire liimina monteerimisel, lamineerimisel, liistude ja spoonide liimimiseks. D2-klassi liimina saab liimi Kestokol 33 kasutada siseruumides sellistes liimühendustes, mis puutuvad kokku vee või niiskusega ainult lühiajaliselt.

Pakendi suurus Toote kood
Kestokol K 33 100 kg T1055.100
Kestokol K 33 15 kg T1055.015
Erikaal

1,1 kg/dm

pH

5,5 - 7,0

Värvid

Valge, pärast kuivamist läbipaistev

Viskoossus

16000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

4 - 6 min

Tarbimine

120 - 160 g/m²

Pressimisaeg

3 - 5 min (20 °C)

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+8 °C

Suhteline õhuniiskus

soovitatakse 50 - 70 % RH

Puidu niiskusesisaldus

6 - 15%

Ladustamine

Avamata mahutites üle +1 °C 12 kuud. Juhul kui toode on pikalt seisnud, segage seda enne kasutamist.

Kasutusjuhend

Veenduge, et liitmik istub hästi oma kohal. Kandke ühtlane liimikiht ühele küljele. Pange osad kokku ja pressige neid üksteise vastu, pidades silmas, et kokkupressimine toimuks ühtlaselt piki liitmikku. Liitmikke saab pressida kas külma, kuuma või kõrgsageduspressiga. Kõrgem temperatuur lühendab nõutavat pressimistemperatuuri. Liimühenduse lõplik tugevus saavutatakse 7 päevaga. Kokkupuutel rauaga võib liimühendus värvi muuta.

Lisainformatsioon

Toote infolehel toodud teave tugineb meie testidel ja praktilistel teadmistel. Tehnilised andmed on defineeritud standardtingimustes. Muudatused kohalikes töötingimustes mõjutavad toote toimivust ja tulemust. Tulemust mõjutavad olulisel määral ka töömeetodid. Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi vastavalt meie kvaliteedisüsteemile. Toote vale kasutusviisi või kontrollitavatest keskkonnatingimustest tingitud kahjustuste eest ei vastutata. Seetõttu ei saa me ka lõpliku tulemuse eest vastutada. Toote kasutaja peab testima toote vastupidavust ja sobivust ettenähtud otstarbe jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige ebavajalikku nahakontakti ja kokkupuudet värske tootega, kasutage turvakindaid. Vaadake materjali ohutuslehte. Teabe saamiseks toote ja pakendi kasutuselt kõrvaldamise kohta külastage kodulehte www.kiilto.com

M1 Emissiooniklass
EN 204 D2 veekindluse klassifikatsioon
Põhjamaade Luigemärk 
Soome Võtmelipp