Kestokol 560
PVAc liim

Kestokol 560 on EN 204/D2 vastupidavusklassi PVAC puiduliim.

Eriomadused

  • 1-komponendiline
  • Ladustusaeg 12 kuud
  • Puitliitmikute liim

Materjalid

Rakendus

Kestokol 560 kiiresti kuivav PVAC-dispersioonliim puiduliitmike ühendamiseks, mis sobib ideaalselt lehtpuitudel kasutamiseks (nt kask, pöök ja tamm). Liimi Kestokol 560 saab kasutada hõõrd-, kuum- ja kõrgsageduspressides plaatide tootmisel, lehtpuidu liimimisel ja montaažil ning laminaadi liimimisel. D2 klassi liimina saab toodet Kestokol 560 kasutada välistingimustes liimühendustes, mis puutuvad kokku vee või niiskusega ainult lühikese aja jooksul.

pH

5,5 - 7,0

Värvid

Valge, pärast kuivamist läbipaistev

Viskoossus

13000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

4 - 6 min (tootekulu 120 - 150 g/m²)

Tarbimine

120 - 150 g/m²

Pressimisaeg

3 - 6 min (20 °C)

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+3 °C

Puidu niiskusesisaldus

6 - 15%

Ladustamine

Avamata mahutites üle +1 °C 12 kuud. Juhul kui toode on pikalt seisnud, segage seda enne kasutamist.

Kasutusjuhend

Veenduge, et liitmik istub hästi oma kohal. Kandke ühtlane liimikiht ühele küljele. Pange osad kokku ja pressige neid üksteise vastu, pidades silmas, et kokkupressimine toimuks ühtlaselt piki liitmikku. Liitmikke saab pressida kas külma, kuuma või kõrgsageduspressiga. Liimühenduse lõplik tugevus saavutatakse 7 päevaga. Rauaga kokkupuutel võib liimi värv samuti muutuda.

Lisainformatsioon

Toote infolehel toodud teave tugineb meie testidel ja praktilistel teadmistel. Tehnilised andmed on defineeritud standardtingimustes. Muudatused kohalikes töötingimustes mõjutavad toote toimivust ja tulemust. Tulemust mõjutavad olulisel määral ka töömeetodid. Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi vastavalt meie kvaliteedisüsteemile. Toote vale kasutusviisi või kontrollitavatest keskkonnatingimustest tingitud kahjustuste eest ei vastutata. Seetõttu ei saa me ka lõpliku tulemuse eest vastutada. Toote kasutaja peab testima toote vastupidavust ja sobivust ettenähtud otstarbe jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige ebavajalikku nahakontakti ja kokkupuudet värske tootega, kasutage turvakindaid. Vaadake materjali ohutuslehte. Teabe saamiseks toote ja pakendi kasutuselt kõrvaldamise kohta külastage kodulehte www.kiilto.com

M1 Emissiooniklass
EN 204 D2 veekindluse klassifikatsioon
Põhjamaade Luigemärk 
Soome Võtmelipp