Säravad aknad

Õigete tarvikute ja meetoditega on akende puhastamine kiire ja lihtne. Siit leiate meie parimad näpunäited!

Hea ettevalmistus on akende puhastamiseks hädavajalik. Enne alustamist kontrollige kindlasti ka tarvikute seisukorda. Akende puhastamine on õigete tarvikute abil õiges järjekorras lihtsam ja kiirem.

Päevade valgemaks muutudes märkate, et aknad vajavad puhastamist. Ülesannet saab lihtsustada, kasutades õigeid tooteid ja õigeid tarvikuid. Puhastage aknaid vähemalt kord aastas või kui need tunduvad määrdunud. Parim aeg akende pesemiseks on pilves ilmaga. Otsene päikesevalgus võib pesuainet pinnal liiga kiiresti kuivatada, mis muudab hea tulemuse saamise raskemaks.

Kiilto Pro näpunäited säravate akende saavutamiseks (eng)

Meie parimad näpunäited akende edukaks puhastamiseks:

Vihje 1: planeerige töö

Parim aeg akende pesemiseks on pilves ilmaga. Otsese päikesevalguse tõttu võib puhastusaine pinnal liiga kiiresti kuivada, mistõttu on hea tulemuse saavutamine keeruline. Enne alustamist kontrollige, kas tarvikud on terved. Puhastage akende ees olev ala ja kaitske mööblit ning pindasid pritsmete ja äravoolu eest.

Vihje 2: tehke asju õiges järjekorras

Vajadusel puhastage ruloodelt tolm. Oluline on alustada pesemist aknaraamist, mida tuleb pesta seestpoolt. Raami märjaks saamise vältimiseks tuleks aknaklaase alati pesta servadest keskosa poole. Kasutage Kiilto Window (doseering 10 ml liitri vee kohta) või kasutusvalmis Kiilto Window Spurt. Mõlemad on varustatud Põhjamaade keskkonnamärgise ja Natura märgisega, mis tähendab, et need on kasutajasõbralikud ja keskkonnale ohutud.

Vihje 3: tarvikute valik on oluline

Õige tarviku abil on akende puhastamine lihtsam ja kiirem. Ungeri 18-liitrises ämbris on praktiline hoidik kuivati ​​ja pesutarvikute jaoks. Ungeri pesutoru ja kuivati ​​on tõhus kombinatsioon isegi raskete aknapindade ergonoomiliseks puhastamiseks.

Vihje 4: Ärge unustage kuivada

Pärast klaaspinna pesemist kuivatage see pikkade liigutustega Ungeri klaasikuivataja ​​abil. Vajutage see ​​õrnalt vastu klaaspinda. Kuivatuskummi seisukord mõjutab lõpptulemust märkimisväärselt, seetõttu tuleks klaasikuivataja ​​kummid asendada professionaalses kasutuses umbes 20 töötunni järel. Kummi kuivatamiseks võib kasutada puhastuslappi või kiudriiet. Püüdke vältida aknaraami märjaks saamist ja seejärel puhastage raam puhastuslapiga.

Vihje 5: pöörake tähelepanu ergonoomikale ja ohutusele

Pöörake ergonoomikale tähelepanu kõigis tööetappides. Tarbetu venitamise vältimiseks kasutage pikendavat vart. Puhastamisel tekkiva vee ja mustuse imamiseks võib pesemisprotsessi ajal kasutada kaitsematti. Samuti parandab see ohutust, hoides põranda kuivana.