Hügieenilised niisked ruumid

Töötage alati aseptiliselt puhtamalt pinnalt määrdunud pinnale ja ülalt alla. Koguge mustust, ärge levitage seda laiali. Asendage puhastuslapi puhastatav külg, kui liigute uuele pinnale või kui külg on määrdunud.

Neli sammu hügieeniliste niiskete ruumide suunas

Niiskeid ruume puhastatakse iga päev, et hoida need hügieenilised ja tagada mugav külastus. Niiskete ruumide puhastamisel on oluline töötada aseptiliselt, alustada kõige puhtamatest pindadest ja liikuda kõige mustemate pindadeni. Kasutage spetsiaalselt niiskete ruumide jaoks välja töötatud tooteid, mis eemaldavad tõhusalt ka rasvase mustuse ja takistavad lubjakivikihi kinnitumist pindadele.

Samm 1: Täitke pabertooted ja seep.

Kontrollige, kas pabertooted ja kas seebidosaatori pudel tuleb asendada uuega.

Samm 2: Tühjendage prügikast

Ärge unustage enne alustamist kindad kätte panna. Kontrollige kõiki prügikaste ja pühkige need seest ja väljast puhtaks. Ärge unustage lisada uut, tühja kotti.

Samm 3: puhastage aseptiliselt

Töötage alati alustades puhtamast pinnast mustemasse, liikuge ka ülevalt alla. Alustada valguslülititest ja liikuda edasi mööblile.

Kandke piisav kogus puhastusainet kraanikaussi ja WC-istmele, levitades neid harjaga.

Pühkige kõik pinnad puhtaks, kasutades mikrokiudlappi. Keerake lapp ümber ja kasutage järgmise pinna juurde minnes puhast külge. Kui kõik lapi pinnad on kasutatud, asendage lapp puhta lapiga.

Peske kraani ja kraanikaussi harjaga, seejärel loputage neid põhjalikult ja kuivatage. Tehke sama ka WC-poti ja pissuaari puhul – ärge unustage, et kasutate nende puhul WC-harja.

Samm 4: Puhastage ja peske põrand.

Lõpetage puhastamine harjates põrandat kogu mustusest puhtaks ja seejärel peske see mopiga puhtaks.

Ergonoomia ja ohutus

Pidage igas tööetapis silmas head ergonoomikat. Ärge kasutage põranda puhastamisel liiga palju vett, et see ei jääks libedaks. Kui põrand on pärast pesemist ikka veel libe, ärge unustage hoiatada kasutajaid selle eest.

Ärge unustage peegleid

Viimane samm puhta ja hügieenilise niiskeruumi loomiseks on peeglite läikima puhastamine. Kasutamisvalmis keskkonnasõbralik Kiilto Window teeb peeglite puhastamise lihtsaks ja tagab täiusliku tulemuse.

Laadige Kiilto hügieeniliste niiskete ruumide juhend alla siit! (eng)