Tervishoiu abistamine

Kiilto viib oma puhtuse ja hügieeni kontseptsiooni Skandinaavia ja Balti riikide tervishoiuturgudele.

Ülemaailmse pandeemia ajal on kõigile saanud kristallselgeks, et puhtus on lihtsalt kriitiline osa patsiendi ohutusest. Seda silmas pidades laiendab Kiilto oma kvaliteetseid puhtuse ja hügieeni lahendusi Skandinaavia ja Baltimaade tervishoiutöötajatele. Kiilto Pro tooted põhinevad aastakümnete pikkusel kogemusel, mis on saadud tänu Põhjamaade tootearendusele, kliendikoostööle ja ulatuslikule testimisele.

Kiilto tervishoiulahenduste juht Kristiina Helminen selgitab, et Skandinaavias toob ettevõte turule Kiilto Pro lahendused instrumentide töötluseks (meditsiiniliste instrumentide ja esemete desinfitseerimine ja hooldus). 

"Meil on see osa juba rohkem kui 50 aastat Soomes olnud ja oleme siin turuliider. Nüüd toome tooted ka Norra, Rootsi ja Taani," ütleb ta.

Tunne tööstusharu

2022. aasta kevadel lansseeritavad Kiilto Pro lahendused on Helmineni hinnangul valmis tegema suurt mõju kogu Skandinaavias.

"Me tuleme välja õigete toodete, oskusteabe ja toetusega, algusest lõpuni."  

Helmineni sõnul on Kiiltol pikaajalised kogemused tervishoiu alase teadmistega ja innovatsiooniga: "Näiteks meie teadus- ja arendustegevus Soomes on juba pikka aega väga tugevalt keskendunud nendele teemadele."  

Helminen toob välja, et arendustegevus on pikaajaline koostöö erinevate valdkondade spetsialistidega, mis nõuab pidevat valdkonna arengu jälgimist.

"Viimastel aastatel on keskkonnaküsimused mänginud tootearenduses olulist rolli ja Kiilto soovib olla turuliider keskkonnasõbralike toodete arendamisel."

Hügieeni ABC

Samamoodi võetakse Balti riikides sel aastal kasutusele tervishoiu põhilahendused, mis sisuliselt tähendavad nõuetekohast kätehügieeni, isikliku hügieeni, keskkonna puhastamist ja instrumentide töötlemist.
     
Valdis Kazulis, Baltimaade tervishoiu müügijuht, ütleb, et Kiilto tervishoiukontseptsioon Baltimaades on veel lapsekingades, kuid asjad lähevad edasi: "Lühiajaline ülesanne on esialgse tooteportfelli lõpuleviimine, sealhulgas vajalik toodete registreerimine ja pakendite kohandamine," ütleb ta.
     
"Järgmiste sammude käigus plaanime laiendada Kiilto tootevalikut uute toodete ja hügieenilahendustega. See võimaldab meie klientidel saavutada kõrgemat hügieenitaset, vähendades samal ajal keskkonnamõju ja kulusid."

Jätkusuutlik lahendus, usaldusväärne partner

Seoses keskkonnaprobleemidega rõhutab Kiilto ökoloogiliste tegurite olulisust, eriti kui tegemist on praeguses Covid'i olukorras nii levinud desinfitseerimis- ja puhastusainete laialdase kasutamisega.
     
Kazulise sõnul soovib Kiilto olla Balti meditsiiniasutustele ja töötajatele usaldusväärne ja professionaalne partner.
    
"Tahame saada partneriks, kes ei paku mitte ainult traditsioonilisi kvaliteetseid tooteid mõistliku hinnaga, vaid suudab pakkuda oma klientidele ka uuenduslikke ja individuaalseid lahendusi."