Meie professionaalsed tekstiilide pesupulbrid muutuvad Kiilto Pro toodeteks

Kõik varem Serto Pro nime all tuntud professionaalsed tekstiilide pesuained saavad aasta lõpuks nimeks Kiilto Pro. Osana meie keskkonnaalastest lubadustest on pesuainetele antud keskkonnasõbralikumad omadused, mis tagavad senisest veelgi parema pesutulemuse. 

Parem tulemus, võttes arvesse keskkonda

Värvi kaitsev Kiilto Pro BioColor Textile (varem Serto BioColor) ja tõhus Kiilto Pro Ultra Textile koos valgendajaga (varem Serto Active) muutuvad fosfaadivabadeks toodeteks. Nende hallinemisvastaseid omadusi on suurendatud ja uute ensüümide abil on plekieemaldusvõime paranenud isegi madalamatel pesemistemperatuuridel. Uuendatud pulbritele on lisatud ka uus funktsioon ebemete eemaldamiseks.

Taimsete koostisosade osakaalu on suurendatud kõikides pesupulbrites. Lõhnavabad versioonid, Kiilto Pro Ultra Textile ja Kiilto Green Textile (endine Serto Green), on tähistatud veganmärgisega.

Uus kaubamärk, uus pakend

Lisaks täiustatud tooteomadustele on uuendatud ka uute pesupulbrite visuaalset välimust, et need sobiksid teiste Kiilto Pro toodetega. Et uusi Kiilto Pro tooteid varasematest versioonidest selgelt eristada, on uuel pakendil uued nimed ja koodid.

Kiilto Pro professionaalseks tekstiilipesuks

Need muudatused jätkavad 2020. aasta lõpus alustatud tööd, kui teatasime, et meie vedelad tekstiilide pesuained ja loputusained kujundatakse ümber Kiilto Pro toodeteks. Serto jääb Kiilto tootevalikusse kvaliteetse pesuaine tarbijabrändina.

Kas olete huvitatud uutest, täiustatud Kiilto Pro pesupulbritest? Lugege nende kohta lähemalt, klõpsates toote nimele: