Kolm põhjust, kuidas Kiilto MD Block parandab teie tööd köögis

Kiilto annab välja uued täiendavad tooted oma tahke pesuaine süsteemi Kiilto MD Block. Tootevalikus on valikuvõimalus kõikidele nõudepesuvajadustele professionaalses köögis, mis muudab töö ohutumaks, lihtsamaks ja säästlikumaks.

Lihtne viis nõude eest hoolitsemiseks

Igaüks naudib funktsionaalset tööruumi, kuid köögiprofessionaalide jaoks on see hädavajalik. Hästi korraldatud köök on oluline osa sujuvate tööprotsesside tagamisel kokkade, abikokkade  ja koristajate jaoks. Kuid suured köögiseadmed täidavad väikestes köökides kiiresti ruumi, tekitades probleeme nii ohutuse kui ka tõhususe osas.

Tavaliselt kasutatakse neid nõudepesumasinaid koos vedelate pesuainetega, mis on paigutatud masinate kõrvale põrandale, muutes köögi veelgi kitsamaks. Lisaks võimalusele komistada kanistrite ja seadmete külge kinnitatud torude ja juhtmete taha, võivad vedelad ained põhjustada ohtusid, kui need maha voolavad või segunevad. Samuti tekitavad need ergonoomilisi probleeme, sest igapäevase hügieenihoolduse, näiteks põrandate puhastamise puhul on vaja tõsta raskeid pakendeid.

Lahenduseks on Kiilto välja töötanud Kiilto Pro MD Block tahke nõudepesusüsteemi, mis väldib kõiki nimetatud probleeme väikestes köökides. Lugege meie nimekirja kolmest põhjusest, miks oleme kindlad, et Kiilto Pro MD Block parandab köögitöötajate töövoogu, ilma et loobuksime parimast võimalikust pesutulemusest.

  1.  Jalust ära, seinale

Kiilto Pro MD Blocki abil saavad professionaalid nautida avaramat kööki, asendades suured anumad kompaktse, põrandast eemal asuva tahke süsteemiga. Dosaatorid kinnitatakse seinale, eemaldades põrandalt kanistrid, juhtmed ja torud. Nii saab personal keskenduda oma tööle hoolevabamas ruumis.

  1. 100% Lekkevaba garantii

Milleks muretseda kemikaalidega seotud ohtude pärast, kui saate neid täielikult vältida? Kiilto MB Block tooted on tahkel kujul, mis suurendab koheselt tööohutust professionaalses köögis. Võrreldes vedelate valikutega välistab Kiilto Pro MD Block lekkeohu. Tegemist on suletud süsteemiga, mis aitab vältida juhuslikku kokkupuudet tootega. See võimaldab töötajatel töötada, ilma et nad peaksid muretsema, et nad puutuvad kokku lahjendamata puhastusainega.​

  1. Säravad nõud

Hoogsas keskkonnas nagu professionaalne köök, ei tohiks nõudepesu usaldusväärne tulemus olla probleemiks. Kiilto Pro MD Blocki automaatne doseerimine töötab optimaalse täpsusega, tagades pärast iga pesu laitmatu tulemuse. See tähendab, et nõudepesumasina veetingimusi jälgitakse reaalajas pesemismahutisse paigaldatud anduri abil, mis mõõdab pesuaine ja vee segu pidevalt pesutsükli ajal. See tagab nõudepesuainete säästliku ja samas tõhusa kasutamise ning iga kord ühtlase pesutulemuse. Jätke hüvasti korduvpesuga ja liigse pesuainete kasutamisega.

Kiilto Pro MD Block – tahke lahendus nõudele

Kiilto Pro MD Block lahendus koosneb 4 erinevast tootest, mis katab kõik nõudepesuvajadused professionaalses köögis. Tahkete puhastusainete kõrgkontsentreeritud koostisel on positiivne keskkonnamõju tänu väiksemale pakendamisele ja transpordile. Kogu tootevalik on sertifitseeritud luigemärgiga, mis tõestab, et tegemist on jätkusuutliku, kuid tõhusa lahendusega professionaalsete vajaduste rahuldamiseks. Süsteemiga on kaasas automaatne doseerimisseade, mille paigaldavad Kiilto poolt koolitatud tehnilised eksperdid. Pärast paigaldamist on tühjade MD Blocki pakendite asendamine lõppkasutaja poolt väga lihtne.

Loe lähemalt Kiilto MD Block toodete kohta:

Kiilto MD Block S

Kiilto MD Block Extra

Kiilto MD Block Alu

Kiilto MD Block Rinse