Kiilto Pro Cut Protect teip hüdroisolatsioonikihi kaitsmiseks

Ühe vannitoa eluea jooksul tuleb ilmselt paar korda ette, kus silikoon vajab väljavahetamist. Silikooni eluiga ongi tavaliselt umbes viis aastat. Kiirem väljavahetamise vajadus võib ette tulla siis, kui vannitoas on kehv või olematu ventilatsioon ja silikoon kipub seetõttu dushinurgas hallitama. Selleks, et silikooni vahetamise käigus ei vigastataks plaatide all olevat hüdroisolatsiooni on Kiilto turule toonud teibi hüdroisolatsioonikihi kaistmiskes. Lisaks on teibil veel üks oluline ülesanne, loe edasi altpoolt!

Meie tootevalikusse on lisandunud uus toode Kiilto Pro Cut Protect. Tegemist on iseliimuva teibiga hüdroisolatsioonikihi kaitsmiseks. Iseliiimuv lõikekindel teip kleebitakse kuivanud hüdroisolatsioonipinnale enne plaatimise alustamist, mis takistab hilisema silikooni väljavahetamise käigus hüdroisolatsioonikihi vigastamist. 

Lisaks sellele takistab teip ka niiskuse kogunemist seinaplaatide taha. Kuna ilma teibita surutakse silikoon tavaliselt vuugi põhja, siis läbi plaadvuukide plaadi taha sattuval veel ei ole võimalik trappi voolata vaid koguneb alumise rea seinaplaatide taha. Kaustades Kiilto Pro Cut teipi saab plaatide taha sattunud vesi voolata teibi abil trappi – teibi struktuur töötab nagu võrk mis tähendab, et vesi jookseb teibist läbi.

Toote omadused:

  • lihtsalt ja kiirelt paigaldatav – kantakse/kleebitakse enne plaatimist kuivale hüdroisoleeritud pinnale
  • lõikekindel teip takistab hilisema silikooni vahetamise käigus võimalikku hüdroisolatsioonikihi vigastamist
  • takistab niiskuse kogunemist alumise rea seinaplaatide taha
  • ühildub Kiilto hüdroisolatsioonisüsteemidega
  • 40 mm x 15 m/rull

Mõõdud: 40 mm x 15 m  

Täpsem info toote kohta SIIT

Toode on laosaldos tellimiseks valmis.