Kiilto Pro Premium
Eriti tugev montaažiliim

Elastne tugevusliim puidule, betoonile, kivile ja klaasile, aga ka erinevatele metallidele ja plastidele. Eriti tugev algnake. Lahustivaba, ei sisalda isotsüanaate. Temperatuurikindel vahemikus -40 kuni +100 °C. Vastupidav soolasele veele. Ühekomponentne.

Eriomadused

  • ülihea algnake, suurepärane temperatuurikindlus, vastupidav niiskusele ja kemikaalidele
  • madalaim pealekandmise temperatuur + 1 °C
  • sobib niisketele pindadele
  • kulu 8,9 x 8,9 mm kolmnurkset vuuki, u 7,3 m padrun
  • kuivamisaeg 3 mm/1p; 10 mm/7p
  • sobib kasutamiseks ka välistingimustes

Materjalid

Rakendus

Ühekomponentne Kiilto Premium on silüülpolümeeri tehnoloogial ja põhinev tugev montaazhiliim. Sobib kinnitamiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Sobib tugevat algnaket nõudvateks liimimisteks (autod, paadid, haagised), ehitusplaatide ja liistude kinnitamiseks. Kasutatavad materjalid peavad olema tolmu-, rasva- ja õlivabad. Hea nakkuvus mitmesuguste kivipindade, betooni, enamuse metallide, puidu, klaasi ja emailpindadega, samuti epoksiid- ja polüesterpindadega. Enne plastmaterjalide liimimist on soovitatav teha prooviliimimine tegelikes kasutustingimustes. Ehitusmaterjalide emissiooniklassi klassifikatsioon M1. Lahustivaba, ei sisalda isotsüanaate ja ftalaate. Ülevärvitav enamike veepõhiste värvidega (enne kasutamist alati katseliselt kontrollida). Väga hea ilmastikukindlus, vastupidav ultraviolettkiirgusele. Hea vastupidavus kemikaalidele (lahjad lahused). Vastupidav soolasele veele. Ei sobi klaasimistöödeks.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Pro Premium 290 ml 6411512440293
Erikaal

u 1,6 kg/l

KAHANEMINE

u 2%

Kasutustemperatuur

+1°C kuni +40°C

Konsistents

suure viskoossusega pasta

Kuivamise kiirus

3 mm / päevas, u 10 mm / 7 päeva (23 °C / 50% RH)

Kulu

8,9×8,9 mm kolmnurkne vuuk, u 7,3 m / padrun

Kõvadus

Kõvadus A 60

Ladustamine

Avamata mahutis temperatuuril +10 °C kuni +25 °C kuni 12 kuud.

Max vuugi deformatsioon

± 25%

Pakendi suurused

290 ml

Pealmise kihi kuivamisaeg

u 10 min (23 °C, RH 50%)

Sideaine tüüp

MS-polümeer

Tõmbetugevus

2,2 N/mm² (DIN 53504)

Venivus

350% (DIN 53504)

Vöö nihketugevus

SS/SS 2 N/mm²

Kasutusjuhend

Lõigake tuubi ülaosa lahti ja kinnitage otsik. Kiilto Preium kantakse peale käsi- või akupüstoliga. NB! Püstoli valimisel arvestage toote kõrge viskoossusega. Kandke peale triipudena. Enne liimi pealekandmist tuleb kontrollida, et tihendatavad/seotavad pinnad on puhtad. Sulgege pakend pärast kasutamist hoolikalt. Kõvastumata toote saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga. Kõvastunud toodet saab eemaldada vaid mehaaniliselt. Valitsevad tingimused nagu õhutemperatuur, õhuniiskus, aluspinna materjal ja niiskus, samuti pealekantud liimi kogus, mõjutavad oluliselt puutekuivuse saavutamise ja lõpliku kuivamise aega.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED