Kestopur 205/60
2–komponentne lahustivaba pu- liim

Kestopur 205/60 on kahekomponendiline polüuretaanliim metalli, puidu ja isolatsioonimaterjalide ning mitmekihiliste paneelide konstruktsioonide kiudkomposiitmaterjalide liimimiseks transporditööstuses.

Eriomadused

  • Solvent-free
  • Väga hea nake metallidega
  • Pikk avatud aeg ja lühike pressimisaeg
  • Sobib nii käsitsi kui automaatseks pinnalekandmiseks


Lingid

Materjalid

Rakendus

Kestopur 205/60 tagab tugeva, kui elastse sideme. Liimi eriomaduseks on selle plastne nake metallpindadega. Sobib automaatseks pinnalekandmiseks. Kasutatakse koos kõvendiga Kestopur 200/S. Liim vastab ehitusmaterjalide M1 heitmeklassifikatsioonile. Sobib näiteks metallide, puidu, isolatsioonimaterjalide ja kiudkomposiitmaterjalide liimimiseks. Tüüpiliselt kasutatakse soojustatud veokites rakendatavate mitmekihiliste paneelide liimimiseks.

Pakendi suurus Toote kood
Kestopur 205/60 24kg/20 l T3955.020
[green_content]

30 %

Sideaine tüüp

Polüuretaanliim

Erikaal

Vaik: 1,6 g/cm³, kõvendi: 1,2 g/cm³

Vöö nihketugevus

SS–SS 9 N/mm², alumiinium – alumiinium ≥ 5 N/mm² (28 p 23 °C, 50% RH)

Tõmbetugevus

7 N/mm² (DIN 53504)

Venivus

25% (DIN 53504)

Kõvadus

Shore D 50

Segamissuhe

5 massiosa Kestopur 205/60 vaiku + 1 massiosa Kestopur 200/S kõvendit

Viskoossus

Vaik: umbes 15 000 mPas kõvendi: umbes 200 mPas (Brookfield RVT 20 °C)

Segu viskoossus

umbes 7000 mPas (Brookfield RVT 20 °C)

Segu värv

Beež, roheline

Valmissegu kasutusaeg

umbes 50 min (120 g, 23 °C, RH 50%)

Avatud aeg

max 2 h (23 °C, RH 50%)

Tarbimine

150–500 g/m² sõltuvalt materjalidest

Pressimisaeg

min 5 h / 20 °C

Ladustamine

Säilitusaeg avamata mahutis (1000 l) temperatuuril +10–25 °C 6 kuud, väiksemates nõudes 12 kuud. Pärast pikemaajalist seismist segage enne kasutamist.

Kasutusjuhend

Liidetavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad. Eemaldage oksiidid lihvimise teel ning määrdeaine ja muu mustus puhastusainega Kiilto Cleaner 303. Nõuetekohaselt puhastatud pinna võib nakke parandamiseks lihvida ja seejärel kruntida. Enne liimi pinnalekandmist eemaldage hoolikalt lihvimistolm. Segage vaiku enne kasutamist. Lisage vaigule kõvendit ja segage, kuni saavutatakse ühtlane värvus. Kandke liim kas ühele või mõlemale liidetavale pinnale. Värsked liimiplekid eemaldatakse kuiva lapiga ja pindu pühitakse puhastusainega Kiilto Surface Cleaner või 2K Cleaner. Kõvenenud liimi saab eemaldada ainult mehaanilisel teel. Soovitame liimida toatemperatuuril. Avatud pakendi korral sõltub liimi säilitusaeg temperatuurist ja õhuniiskusest. Liimida võib ka madalamal temperatuuril (isegi +10 °C), kuid sel juhul on kokkupressimise aeg tunduvalt pikem ja liimi laotamisomadused halvenevad. Kõrgem pressimistemperatuur lühendab pressimisaega.

Lisainformatsioon

Sellel tootelehel esitatud teave põhineb meie katsetel ja meie praktilistel teadmistel. Tehnilised andmed on määratletud standardsetes tingimustes. Variatsioonid kohalikes töötingimustes mõjutavad toote sooritusvõimet ja tulemust. Tulemus sõltub seega tugevasti töötingimustest. Tagame meie toodete hea kvaliteedi vastavalt meie kvaliteedi tagamise süsteemile. Tootja ei vastuta toote eest, kui seda kasutatakse valesti, ega valitsevate tingimuste eest, mille üle meil puudub kontroll. Sel juhul ei vastuta me lõpptulemuse eest. Toote kasutaja peab kontrollima toote sobivust teatud kindlaks kasutusotstarbeks.

M1 Emissiooniklass
Soome Võtmelipp
GREEN CONTENT 30 %