Kestokol D 300
EN 204/D3 liim

Kestokol D300 on standardi EN 204 D3 kohaselt klassifitseeritud PVAC-liim puidule.

Eriomadused

  • 1-komponendiline
  • Ladustusaeg 12 kuud
  • Puidupõhiste laudade fooliumiga katmine

Materjalid

Rakendus

Kestokol D 300 on reaktiivne PVAC-dispersioonliim, mis sobib hästi täispuidu, parketi, vannitoamööbli, laminaadi liimimiseks ning kasutamiseks lamineerimistöödel, mille korral kuumpressitakse foolium puidupõhistele plaatidele. Tänu vastupidavusklassile D3 saab liimi Kestokol D 300 kasutada siseruumides toodetel, mis puutuvad tihti kokku suure niiskuse, jooksva vee või kondensaadiga; või välisrakendustes, mida ei hoita välistingimustes.

Pakendi suurus Toote kood
Kestokol D 300 15 kg T3422.015
pH

2,7

Värvid

Valge, pärast kuivamist läbipaistev

Viskoossus

8000 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

Vaadake kasutusjuhendit.

Tarbimine

120 - 150 g/m² (täispuit)80 - 100 g/m² (kilega lamineerimine)

Pressimisaeg

20 min (mänd, puidu niiskus 12 %. temperatuur 20 °C, 65 % RH)

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+3 °C

Puidu niiskusesisaldus

6 - 15%

Ladustamine

Avamata mahutites üle +1 °C 12 kuud. Juhul kui toode on pikalt seisnud, segage seda enne kasutamist.

Kasutusjuhend

Veenduge, et liitmik istub hästi oma kohal. Kandke ühtlane liimikiht ühele küljele. Pange osad kokku ja pressige neid üksteise vastu, pidades silmas, et kokkupressimine toimuks ühtlaselt piki liitmikku. Liitmikke saab pressida kas külma, kuuma või kõrgsageduspressiga. Liitmiku lõplik tugevus ja veekindlus saavutatakse 7 päeva jooksul. Mõne puuliigi puhul võib liimi happelisus põhjustada liimliitmiku värvi muutumist. Rauaga kokkupuutel võib liimi värv samuti muutuda.Kasutatud toote hulk mõjutab liimi nakkuvusaega järgmisel viisil (mänd, puidu niiskus 12%, 23 °C, 50% RH):

 

 Tootekulu (g/m²) Nakkuvusaeg (minutid)
 80 4
 100 5
 120 6
 150 10

 

Lisainformatsioon

Toote infolehel toodud teave tugineb meie testidel ja praktilistel teadmistel. Tehnilised andmed on defineeritud standardtingimustes. Muudatused kohalikes töötingimustes mõjutavad toote toimivust ja tulemust. Tulemust mõjutavad olulisel määral ka töömeetodid. Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi vastavalt meie kvaliteedisüsteemile. Toote vale kasutusviisi või kontrollitavatest keskkonnatingimustest tingitud kahjustuste eest ei vastutata. Seetõttu ei saa me ka lõpliku tulemuse eest vastutada. Toote kasutaja peab testima toote vastupidavust ja sobivust ettenähtud otstarbe jaoks.

Keskkond ja ohutus

Vältige ebavajalikku nahakontakti ja kokkupuudet värske tootega, kasutage turvakindaid. Vaadake materjali ohutuslehte. Teabe saamiseks toote ja pakendi kasutuselt kõrvaldamise kohta külastage kodulehte www.kiilto.com